Inventec posilní výrobu Xiaomi Mi5 na milión kusov za mesiac

banner-mi5-proXiaomi Mi5 je aktuálne najobľúbenejším smartfónom čínskeho trhu a odpovedá tomu aj enormný záujem fanúšikov. Spoločnosť nestíha s výrobou a 700 000 kusov mesačne jednoducho nedokáže dostatočne nasýtiť trh. Konečne však prichádza vytúžená zmena k lepšiemu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvým znamením toho, že Xiaomi plánuje vylepšenie výroby bolo zasadnutie CEO spoločnosti, Lei Juna, za post, pri ktorom bude priamo zodpovedať za dodávky smartfónov a výrobu. A podľa dnešných správ sa zdá, že tento krok bol správny. Spoločnosť Inventec, ktorá sa stará o výrobu zariadení zvýšila výrobné kapacity na milión kusov modelu Mi5 za mesiac. Pán Sun Changxu, vrchný analytik, poznamenal, že nedostatočná výroba Xiaomi Mi5 bola zapríčinená aj obmedzenými kusmi procesora Snapdragon 820 od Qualcommu.

Xiaomi Mi5 Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-cierna
Inventec pracuje na svojom projekte Nanjin Phase II, ktorý má priniesť ďalšie zvyšovanie dodávok smartfónov. Nová megalomanská stavba bude rozložená na 27 000 ároch a budova bude mať až 6 poschodí. Pri správnom nastavení výroby a s novým šéfom na čele dokáže Xiaomi plne zabezpečiť svoje dodávky smartfónov. Pre niektorých je však už možno neskoro a siahnu radšej po novinke od konkurencie.

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]