banner-xiaomi-mi4c
Minulý týždeň bol pre spoločnosť Xiaomi určite veľmi úspešný. Krátko pred predstavením vlajkovej lode Xiaomi Mi5 spoločnosť uviedla ešte jeden smartfón hodný interesu. Xiaomi Mi4s je vylepšeným modelom bývalej populárnej vlajkovej lode Xiaomi Mi4.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na povrch sa teraz dostal výsledok Xiaomi Mi4s z populárnej benchmarkovej aplikácie. Výsledok priniesol trochu svetla do toho, aký výkon môže novinka približne ponúknuť.

XIAOMI Mi 4C 2GB 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Na obrázkoch môžeme vidieť rozdielnu hodnotu nameranú v jednotlivých benchmarkoch. V prvom prípade dosiahol smartfón viac ako 63 000 bodov v populárnom Antutu benchmarku, v druhom prípade niečo málo cez 54 000 bodov. Citeľný rozdiel vo výsledkoch môže byť spôsobený napríklad rôznou ROM v smartfónoch. Nižšie nájdete aj grafické porovnanie výsledkov Antutu benchmarku smartfónov Xiaomi Mi4c, Mi4c a legendárneho Mi4, ktorý sa aj po roku a 8 mesiacoch drží pomerne vysoko.

 

Vyzerá to tak, že Snapdragon 808 od Qualcommu prinesie v spolupráci s 3 GB RAM naozaj postačujúci výkon aj pre náročnejších používateľov. Oficiálne sa Xiaomi Mi4S začne predávať spoločne so Xiaomi Mi5 už zajtra, 1. marca 2016 za necelých 235 €, čo je cena pre domácich. Pre slovenského zákazníka bude k dispozícii za 289 € v e-shope iBuygou.com (zľavový kupón FonyzcinyMi4S).

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP