banner-mi4s
Pred 2 týždňami sa Xiaomi rozhodlo prekvapiť svojich fanúšikov a spolu s vlajkovou loďou Mi5 predstavili aj nový model Xiaomi Mi4s, ktorý je znovuzrodením legendy menom Xiaomi Mi4. Tento ťah sa spoločnosti očividne vydaril a pri spustení predaja zaznamenali skvelé čísla.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nový luxusný smartfón s ľudovou cenou od Xiaomi zaradil do ponuky aj prvý slovenský e-shop, ktorý spustil predpredaj. Xiaomi Mi4s teda môžete kúpiť na Slovensku za, v našom prípade neľudových 386 €. V porovnaní s našim partnerským e-shopom iBuygou.com, v ktorom stojí smartfón oveľa prijateľnejších 292 € (kupón FonyzcinyMi4s), je to značný rozdiel.

Xiaomi Mi4S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi4s-na-slovensku-2
Model Xiaomi Mi4s sa teda snaží opäť zaujať niečím novým a prináša mierne vylepšenia oproti svojim bratom s rozdielnym označením na konci názvu „Mi4“. Nepochybne prvým z rozdielov je krásna sklenená konštrukcia so snímačom odtlačkov na zadnej strane. Vpredu operuje kompaktný 5-palcový FullHD displej. Hnacím motorom sa stal procesor Snapdragon 808 so 6-jadrami. Pomáha mu 3 GB operačná pamäť RAM a veľké 64 GB interné úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD kariet. V prípade využitia tejto funkcie sa však pripravte na stratu DualSIM funkcionality, nakoľko slot je hybridného typu. Smartfón napája 3260 mAh batéria s rýchlonabíjaním Qualcomm Quick Charge 2.0.

xiaomi-mi4s-cena-specs-11
Zadná strana ukrýva okrem spomínaného snímača odtlačkov aj kvalitný 13 MPx fotoaparát s duálnym LED bleskom, clonou f/2.0 a fázovým zaostrovaním PDAF. Novinka taktiež podporuje moderné VoLTE, ktoré zaručuje vysoko kvalitné hovory aj cez 4G mobilné pripojenie. Sklamaním je nedostatočná podpora frekvencií, ktorá sa zastavila na tradičnej „trojke“ – 1800, 2100 a 2600 MHz.

xiaomi-mi4s-cena-specs-10

[aps_product id=“21410″]

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP