Xiaomi Mi4 s funkčným Windows 10 na reálnych fotografiách

Pred nedávnom sa v Shenzene uskutočnila Microsoft konferencia, na ktorej spoločnosť oznámila, že pre Xiaomi Mi4 bude dostupný Windows 10.

[/blockquote]

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Síce ostalo mnoho fanúšikov prekvapených, no táto správa zaujala takmer všetkých na konferencii. Xiaomi a ani Microsoft nechceli veľmi ukazovať Mi4 s novým Windowsom 10, takže sme nevideli žiadny funkčný prototyp. To sa teraz zmenilo, keďže sa niekoľko fotiek tohto zariadenia bežiaceho na najnovších „oknách“ dostalo na internet. Okrem amatérskych sa objavilo aj pár vo veľmi dobrej kvalite.

Fotky ukazujú uzamykaciu obrazovku, domovskú plochu a aj menu pre aplikácie. Xiaomi už vopred oznámilo, že zariadenia nebudú obsahovať Dual-boot, ale užívatelia si budú môcť vybrať medzi Androidom a Windowsom. Bohužiaľ, stále nevieme, kedy plánuje Microsoft a Xiaomi vydať Windows 10 na Mi4. Dovtedy sa budeme musieť uspokojiť s týmito fotkami.

Tešíte sa na Windows 10 pre Xiaomi Mi4? 

Zdroj: Gizchina.com, miui.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]