Nový nano WiFi router od Xiaomi je možné napájať pomocou externej batérie

Teraz čítate
Nový nano WiFi router od Xiaomi je možné napájať pomocou externej batérie

banner-oneplus2
Dnešná konferencia spoločnosti Xiaomi priniesla okrem nového systému a smartfónu aj ďalší model v segmente WiFi routerov. Xiaomi už dlhšiu dobu pracuje v tejto oblasti a po dnešku má v ponuke novinku s označením Mi WiFi Nano router.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Táto zaujímavá novinka, ktorá je zacielená pre menej náročných užívateľov, v sebe skrýva procesor MediaTek MT7628N a 64 MB RAM. Interné úložisko má kapacitu 16 GB. Spoločnosť uvádza, že dosah routeru je 150 metrov štvorcových a pri napájaní pomocou externej batérie dokáže pracovať až 30 hodín. Táto doba bola dosiahnutá pri použitý externej batérie s kapacitou 10 000 mAh.

mi-WiFi-nano

Najväčším lákadlom Xiaomi Mi WiFi Nano je pravdepodobne jeho cena, ktorá sa pohybuje okolo 19 € u nášho partnerského e-shopu iBuygou.com. Uvedenie novinky do predaja je naplánované na budúci týždeň.

mi-wifi-nano-2

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.