Oficiálne potvrdenie od Xiaomi, Mi Smartwatch prídu v druhej polovici roka

banner-mi5Doteraz je veľmi prekvapivým faktom, že Xiaomi sa stále vyhýba vstupu na trh plnohodnotných smarthodiniek. Onedlho sa táto situácia zmení a oznámil to sám viceprezident spoločnosti, Liu De, na konferencii v Pekingu. Verejnosti prezradil, že hodinky sú na svete a sú pripravené vstúpiť do plnej prevádzky. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Oficiálne predstavenie sa očakáva v druhej polovici roka, čiže pomaly sa blížime do tejto fázy. Xiaomi chcelo predstaviť smarthodinky o niečo skôr, no CEO Huami, čo je hlavný výrobca fitness náramku Mi Band, povedal o miernom oneskorení vstupu na trh. Taktiež verejnosť mierne navnadil vyhlásením o spoločnom predstavení nového Mi Bandu a smarthodiniek. Xiaomi Mi Band 2 by mal byť predstavený už onedlho na blížiacej sa konferencii spolu s MIUI 8 a novým smartfónom Xiaomi Max. Je teda veľmi pravdepodobné, že Mi Smartwatch k nám zavítajú až o niekoľko týždňov po spomínanej udalosti.

Xiaomi MiBand 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

 

TechOne3_Xiaomi-smartwatch-render-800x500_c
Odhadovaná cena zariadenia sa má zastaviť na vynikajúcich 40 €. Od pána Liu Denga sme sa taktiež dozvedeli o plánoch spoločnosti na ďalšie mesiace. Primárne sa Xiaomi zameria na inteligentné bicykle a nové generácie segwayu Ninebot. V domovskej Číne je naplánované dostavanie veľkého množstva kamenných predajní a ku koncu roka sa má počet predajní zastaviť na čísle 60.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]