Oficiálne potvrdenie od Xiaomi, Mi Smartwatch prídu v druhej polovici roka

Teraz čítate
Oficiálne potvrdenie od Xiaomi, Mi Smartwatch prídu v druhej polovici roka

banner-mi5Doteraz je veľmi prekvapivým faktom, že Xiaomi sa stále vyhýba vstupu na trh plnohodnotných smarthodiniek. Onedlho sa táto situácia zmení a oznámil to sám viceprezident spoločnosti, Liu De, na konferencii v Pekingu. Verejnosti prezradil, že hodinky sú na svete a sú pripravené vstúpiť do plnej prevádzky. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Oficiálne predstavenie sa očakáva v druhej polovici roka, čiže pomaly sa blížime do tejto fázy. Xiaomi chcelo predstaviť smarthodinky o niečo skôr, no CEO Huami, čo je hlavný výrobca fitness náramku Mi Band, povedal o miernom oneskorení vstupu na trh. Taktiež verejnosť mierne navnadil vyhlásením o spoločnom predstavení nového Mi Bandu a smarthodiniek. Xiaomi Mi Band 2 by mal byť predstavený už onedlho na blížiacej sa konferencii spolu s MIUI 8 a novým smartfónom Xiaomi Max. Je teda veľmi pravdepodobné, že Mi Smartwatch k nám zavítajú až o niekoľko týždňov po spomínanej udalosti.

Xiaomi MiBand 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

 

TechOne3_Xiaomi-smartwatch-render-800x500_c
Odhadovaná cena zariadenia sa má zastaviť na vynikajúcich 40 €. Od pána Liu Denga sme sa taktiež dozvedeli o plánoch spoločnosti na ďalšie mesiace. Primárne sa Xiaomi zameria na inteligentné bicykle a nové generácie segwayu Ninebot. V domovskej Číne je naplánované dostavanie veľkého množstva kamenných predajní a ku koncu roka sa má počet predajní zastaviť na čísle 60.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
 • Ked tam bude Android Wear za 40 € hned to beriem

  • V podstate je to jedno, čo tam bude, ak spravia vlastný dobrý, pekný a užitočný systém

   • Pepo

    Nie je to ani tak jedno. Pretože inak to máš uzatvorený systém bez možnosti ďalšieho inštalovania apps. Viem, že niekomu to môže byť jedno, ale už by konečne mohol niekto spraviť aj hodinky s Androidom Wear, alebo priamym Androidom, za rozumnú cenu. Najbližšie je k tomu zatiaľ spoločnosť No.1 s hodinkami D5. Android 4.4 a cena 100€. Zatiaľ jediné hodinky, nad ktorými uvažujem ;)

    • Tak, ale ani Android určený na smartfóny nieje výhra a Android Wear TUŠÍM nieje povolený v Čine, tak preto pochybujem

 • Valentin Ha

  Som veľmi zvedavý čo ponúkne xiaomi za 40e v smartwatch

 • Pavol Zilka

  Pre mňa by stačilo, keby mali funkcie ako no. 1 g4 smartwatch a boli by aj vodotesné. Zatiaľ však uvažujem nad no. 1 g4, ale možno počkám.