Xiaomi Max prešiel certifikáciou, cena novinky sa má zastaviť na hodnote 176 €

banner-minote-proJedným z najočakávanejších čínskych smartfón je v súčasnosti určite Xiaomi Max. Dočkať by sme sa ho mali už 10. mája, kedy by mal byť predstavený spolu s náramkom Mi Band 2 a s novou verziou nadstavby MIUI, MIUI 8

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ako už z predchádzajúcich únikov vieme, novinka by mala zaujať predovšetkým svojim obrovským 6,44-palcovým displejom, veľkou batériou, a po novom aj prijateľnou cenou. Tú nám prezradila certifikácia 3C, ktorou smartfón nedávno prešiel. Z doteraz známych špecifikácií vieme, že nový Xiaomi Max by mal disponovať procesorom Snapdragon 650, 4500 mAh batériou, snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane či DualSIM funkcionalitou. Na záver samozrejme spomenieme dnes uniknutú neoficiálnu cenu smartfónu, ktorá by sa mala pohybovať na úrovni len 1299 yuanov, teda okolo 176 €.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi max 3c unik

Menšie sklamanie však prinášajú informácie z certifikačného centra, ktoré hovoria, že Xiaomi Max nebude disponovať technológiou rýchleho nabíjania. A práve to by nám pri tak veľkej batérii mohlo chýbať. Batéria by sa tak mala nabiť z 0 na 100% za 3,5 hodiny. Či sa tieto informácie nakoniec potvrdia, sa dozvieme už 10. mája na oficiálnom predstavení. Až na spomínanú absenciu rýchleho nabíjania však smartfón zatiaľ vyzerá veľmi zaujímavo.

Render Xiaomi Max

Render Xiaomi Max

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.