banner-mi-pad-2
Presne na Štedrý večer v minulom roku sme vás potešili exkluzívnou recenziou nového nadupaného tabletu od Xiaomi, Xiaomi Mi Pad 2. Recenzia v nás však zanechala zmiešané dojmy a s Androidom to nebolo veľmi úspešné zariadenie. Boli sme teda veľmi zvedaví a chceli sme zistiť, ako si vlastne vedie verzia s operačným systémom Windows 10.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Poprosili sme našich skvelých partnerov v e-shope iBuygou.com, ktorí nám ochotne poslali tento špeciálny tablet s veľkým potenciálom. Tablet si môžete zakúpiť už za vynikajúcich 213 € (kupón Fonyzciny9.99). Recenzia na Xiaomi Mi Pad 2 s Windows 10 však bude mierne odlišná a nebude sa jednať o tradičnú recenziu. Ak vás zaujíma podrobný test Android verzie, neváhajte a navštívte tento odkaz. Vzhľadom na to, že väčšina špecifikácií je rovnaká, teda okrem operačného systému, zameriame sa práve na spojenie s Windows 10, ktorý je pre Xiaomi produkty stále veľkou neznámou. Taktiež sa pozrieme na praktickosť tabletu s novým OS a nevynecháme ani to najhlavnejšie v podobe výdrže batérie. Ak máte nejaké špeciálne požiadavky, čo v systéme prípade na celom tablete otestovať, nebojte sa ich posielať do komentárov. Budeme radi, ak nám dáte aj feedback o tom, ktorý program prípadne hru, chcete, aby sme otestovali.

Xiaomi Mi Pad 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi-pad2-s-windows-10-testujeme (4)
Recenziu môžete očakávať v priebehu budúceho týždňa a musíme sa hneď na začiatku priznať, že spojenie Xiaomi a Windowsu nás veľmi zaujalo a táto spolupráca sa podpísala aj na kvalite výsledného produktu. Windows je neskutočný a práca s tabletom je jedna radosť. Viac už však neprezradíme a určite si nenechajte ujsť tento exkluzívny pohľad na čínsky tablet s americkým operačným systémom.

Kúpiť Xiaomi Mi Pad 2 s Windows 10 – kupón Fonyzciny9.99

 xiaomi-mi-pad2-s-windows-10-testujeme (5)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP