Aj keď to po predstavení až tak dobre nevyzeralo, Xiaomi Mi Note 3 sa časom stal naozaj obľúbeným smartfónom a opäť dokázal, že Xiaomi to so smartfónmi naozaj vie. Tento kúsok z vyššej triedy ponúka neuveriteľnú kvalitu za famóznu cenovku.

Najnižšia cena vôbec

V húfe špeciálnych zliav sa objavila neuveriteľná cena minuluročného Xiaomi Mi Note 3. Čo by to bolo za zľavu, ktorá by nespustila cenu na historicky najnižšiu sumu? Mi Note 3 vo verzii so 6 GB RAM a 128 GB pamäťou teraz kúpiš za parádnych 237 €.

Kúpiť Xiaomi Mi Note 3 128 GB za finálnych 237 € bez colných poplatkov
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Veľkým lákadlom tejto akcie okrem ceny je aj doprava EU Priority Line, ktorá zabezpečí, že smartfón ti domov dorazí bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Ty teda zaplatíš cenu za smartfón a čakáš na telefonát od kuriéra. Navyše, ide o medzinárodnú verziu smartfónu, ktorá obsahuje všetky jazyky, vrátane slovenčiny a češtiny.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | 260-eurový Xiaomi Mi Note 3 je tak skvelý, že sa môže rovnať vlajkovým lodiam

Jeden z najlepších fotoaparátov za minulý rok a parádny hardvér

Okrem toho, že Mi Note 3 v modrej farbe vyzerá neskutočne dobre, tento smartfón disponuje aj jedným z najlepších fotoaparátov na trhu. A to sa do testu fotoaparátov zapojili práve zariadenia ako iPhone 8, Google Pixel či HTC U11. Testovanie mala na starosti známa spoločnosť DxOMark a tá rozhodla, že Mi Note 3 zhotovuje lepšie fotografie ako vyššie spomínané zariadenia. To sa Note „trojke“ darí vďaka duálnemu 12 MPx fotoaparátu so 4-osovou optickou stabilizáciou a dvojnásobným optickým zoomom.

Okrem klenotu v podobe najlepšieho fotoaparátu na trhu ti Mi Note 3 ponúka aj 5.5″ FullHD displej, Snapdragon 660, 6 GB operačnú pamäť a 64 GB interné úložisko. 3500 mAh batériu nabiješ pomocou rýchleho USB-C. Toto úžasné zariadenie ti ponúka aj iné vymoženosti, ako napríklad odomykanie pomocou tváre. Zariadenie inej značky s takýmto hardvérom by si v podobnej cenovke hľadal márne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom