Vedel si o tom, že od predstavenia revolučného Xiaomi Mi MIX ubehlo už viac ako 6 mesiacov? Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli pripraviť jedinečné video, ktorého hlavným aktérom je práve tento doposiaľ najodvážnejší počin obľúbeného čínskeho výrobcu. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ten ešte koncom októbra prekvapil celý technologický svet a postaral sa o dizajnovú revolúciu, ktorá v dnešných dňoch eskaluje. Čínsky gigant totižto svojim najzaujímavejším želiezkom v ohni inšpiroval celosvetovú konkurenciu. Vďaka nemu tak uzreli svetlo sveta smartfóny, ako ZUK Edge, LG G6 či Samsung Galaxy S8 v podobe, v akej ich poznáme dnes. Xiaomi Mi MIX nás však nepotešil iba svojim lákavým dizajnom.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi MIX: Dámy a páni, privítajte budúcnosť smartfónov

Celkovo je na ňom toho zaujímavého omnoho viac a pre konkrétnejšiu predstavu ti určite odporúčame pozrieť spomínané video, do ktorého sme vložili dlhodobé skúsenosti z jeho používania. Budeme radi za každý jeden názor, ako aj za konštruktívnu kritiku. Ešte o čosi viac nás však poteší, ak začneš odoberať naše videá, pričom si môžeš byť istý, že sa ti to do budúcna vyplatí.

Kúpiť Xiaomi Mi MIX

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
78%
Chcem to
0%
Mám to
11%
Nepáči sa mi to
11%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]