Vedel si o tom, že od predstavenia revolučného Xiaomi Mi MIX ubehlo už viac ako 6 mesiacov? Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli pripraviť jedinečné video, ktorého hlavným aktérom je práve tento doposiaľ najodvážnejší počin obľúbeného čínskeho výrobcu. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ten ešte koncom októbra prekvapil celý technologický svet a postaral sa o dizajnovú revolúciu, ktorá v dnešných dňoch eskaluje. Čínsky gigant totižto svojim najzaujímavejším želiezkom v ohni inšpiroval celosvetovú konkurenciu. Vďaka nemu tak uzreli svetlo sveta smartfóny, ako ZUK Edge, LG G6 či Samsung Galaxy S8 v podobe, v akej ich poznáme dnes. Xiaomi Mi MIX nás však nepotešil iba svojim lákavým dizajnom.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi MIX: Dámy a páni, privítajte budúcnosť smartfónov

Celkovo je na ňom toho zaujímavého omnoho viac a pre konkrétnejšiu predstavu ti určite odporúčame pozrieť spomínané video, do ktorého sme vložili dlhodobé skúsenosti z jeho používania. Budeme radi za každý jeden názor, ako aj za konštruktívnu kritiku. Ešte o čosi viac nás však poteší, ak začneš odoberať naše videá, pričom si môžeš byť istý, že sa ti to do budúcna vyplatí.

Kúpiť Xiaomi Mi MIX

O autorovi
Redakcia