Xiaomi včera prostredníctvom viacerých sociálnych sietí oznámilo radostnú správu. Xiaomi Mi MIX 3 bude predstavený 25. októbra. Dnes sa nás však snaží navnadiť na novinku ešte viac, keď poodhalilo jeho zaujímavé špecifikácie.

Už je to akýmsi zvykom, že Xiaomi v posledných rokoch rado využíva sociálne siete na oznámenie nielen nových produktov, ale aj ich špecifikácií. Včera sme sa dozvedeli o predstavení Xiaomi Mi MIX 3, ktoré sa bude konať 25. októbra, dnes sa na oplátku dozvedáme ďalšie skvelé správy. Xiaomi Mi MIX 3 totižto pozbiera pri svojom predstavení hneď dve prvenstvá.

Prvý 5G smartfón na svete

Xiaomi neponechalo nič na náhodu. Nespolieha sa len na takmer dokonalý bezrámikový dizajn, ktorý už ukázalo niekoľko smartfónov pred ním. Chce totižto ponúknuť viac a tak nám ukázalo poster, ktorý potvrdzuje podporu nových sietí 5. generácie. Pri svojom predstavení by tak mal byť Xiaomi Mi MIX 3 prvým komerčne predávaným smartfónom na svete, ktorý prinesie podporu 5G sietí.

One of the world's first 5G smartphones. #MiMIX3

Gepostet von Mi am Dienstag, 16. Oktober 2018

Prvý smartfón na svete s 10 GB RAM

Pred nejakým časom sa objavila informácia, že prvým smartfónom, ktorý ponesie ohromných 10 GB operačnej pamäte RAM, bude špeciálna verzia smartfónu Oppo Find X. O predstavení toho kúsku však odvtedy nepadla žiadna zmienka, a tak pripadne prvenstvo inému adeptovi. Xiaomi totižto vypustilo do sveta ďalší poster, ktorý toto prvenstvo prisudzuje očakávanej novinke Xiaomi Mi MIX 3.

Jednoducho povedané „delo“!

Xiaomi Mi MIX 3 nám teda okrem perfektného dizajnu s minimálnymi rámikmi ponúkne aj výkonný procesor Snapdragon 845, oficiálne potvrdených 10 GB operačnej pamäte RAM a tiež 5G konektivitu. Ďalšie, zatiaľ nepotvrdené informácie hovoria, že sa môžeme tešiť na pokročilé 3D rozoznávanie tváre, snímač odtlačkov prstov pod displejom či vylepšený zážitok z fotoaparátov. Ak si to dáme všetko dohromady s cenovou politikou čínskeho giganta, Xiaomi MI MIX 3 bude jednoducho delo!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom