Xiaomi Mi Band 2 s displejom sa ukazuje na ďalšej fotografii

banner-redmi3pro
Minuloročná generácia nositeľnej techniky Xiaomi v podobe smart náramku Mi Band 1S bola vďaka pridanému senzoru tepu príjemným updatom predchádzajúceho modelu Mi Band. S príchodom Mi Band 2 sa očakávajú ešte zásadnejšie zmeny a po tom, čo sme mali možnosť zbadať nový náramok na ruke CEO Xiaomi, prichádza ďalší obrázok, ktorý o tejto novinke prezrádza ďalšie detaily.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podľa fotografie sa zdá, že Xiaomi sa rozhodlo pre rovnaký dizajn ako v prípade predchádzajúcej generácie náramku. Hlavný modul a srdce Xiaomi Mi Band 2 bude taktiež odnímateľné z remienka zariadenia a to zároveň znamená, že očakávať môžeme množstvo farebných prevedení tohto kúsku nositeľnej techniky. Hlavným dizajnovým prvkom, ktorý sa vyníma na fotografii zariadenia, je displej. Predchádzajúce verzie smart náramku Xiaomi obsahovali notifikačnú diódu, ktorá ponúkala len obmedzené využitie a užívateľ tak na zobrazenie všetkých dôležitých informácií musel využiť svoj smartfón s Mi Fit aplikáciou. To by sa malo s príchodom Xiaomi Mi Band 2 zmeniť.

Xiaomi MiBand 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


mi-band-2-real

V otázke cenovky zariadenia sa hovorí, že nový model bude ponúkaný za nezmenenú cenu oproti Mi Band 1S, čo by predstavovalo naozaj skvelé správy. Ak by šlo o pravdivé informácie, Mi Band 2 bude možné získať už za 15 €. To by v kombinácii s displejom a senzorom srdcového tepu z náramku okamžite spravilo vynikajúcu možnosť pre všetkých fitnes nadšencov. Xiaomi Mi Band 2 očakávame už 10. mája spoločne so Xiaomi Mi Max a MIUI 8.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokNovinky