Apple na včerajšom predstavení v divadle Steva Jobsa odhalil svoju novú prémiovú dvojicu iPhonov, ktoré dostali ešte lepší hardvér, ale aj nové farebné prevedenie. Len deň po premiére týchto noviniek už Čína dáva najavo, že sa im nová farba iPhonu Xs a Xs Max zapáčila. Jeden z najväčších čínskych výrobcov sa odhodlal prevziať zlatú farbu nových iPhonov a zabaliť do nej aj svoj vlajkový model, Xiaomi Mi 8.

Dostupné smartfóny z ďalekej Ázie neraz preukázali svoju náklonnosť voči drahším americkým iPhonom podobným dizajnom. Rovnako je na tom aj Xiaomi. CEO spoločnosti, Lei Jun, sympatie k modelom Applu netají, čoho dôkazom je tiež dizajnové spracovanie novej Mi 8-ky. Práve táto vlajková loď spoločnosti čoskoro príde s vylepšením, ktoré je zatiaľ doménou len deň starého iPhonu Xs a iPhonu Xs Max.

Na zlatú farbu staví aj Xiaomi Mi 8

Xiaomi teraz prostredníctvom svojho profilu na sociálnej sieti Weibo oznámilo príchod nového farebného prevedenia pre Mi 8. Top model spoločnosti, ktorý mal premiéru na jar tohto roku, tak už 19. septembra v Chengdu zahalí svoju konštrukciu do rovnakej zlatej farby, akú dostali aj posledné iPhony. Nádych luxusu zavíta aj do tohto výkonného smartfónu za omnoho prívetivejšie ceny.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi nám o pár dní predstaví dve nové pecky: Mi Band 3 s NFC a Mi 8 Youth

Žiadne ďalšie aspekty Xiaomi Mi 8 sa zrejme meniť nebudú a zlatého kabátu sa tak dočká kovový rámik, spolu so zadnou sklenenou stenou. Doterajšia paleta farieb zahŕňala možnosti, z ktorých si mohol zákazník vybrať klasické čierne, biele, ale aj modré prevedenie smartfónu. Už o pár dní sa tak dočkáme ďalšej farby, ktorú si rozhodne zamilujú všetci fanúšikovia Xiaomi. Otázna však ostáva cenovka, ktorú na zlatú Mi 8-ku výrobca nalepí.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom