Najnovšia vlajková loď čínskeho Xiaomi, Xiaomi Mi 8, je na trhu už nejaký ten piatok a stáva sa jedným z najpredávanejších čínskych smartfónov súčasnosti. Nečudo, keď v 256 GB verzii sa predáva za takto neskutočnú cenu.

256 GB verzia v ešte nižšej cene

Vlajková loď Xiaomi Mi 8 ponúka všetko to, čo by si od top modelu výrobcu očakával. Vysoký výkon, skvelý fotoaparát a množstvo ďalších vychytávok, ktoré smartfón o čosi odlišujú od konkurencie. Vďaka svojej nízkej cene je smartfón predajným trhákom a už sa podarilo predať vyše 1 milión kusov. Toto číslo neustále narastá a pomôcť mu môžeš aj ty. Za 398 € totiž môžeš získať Xiaomi Mi 8 256 GB v čiernej, bielej aj modrej farbe.

Kúpiť Xiaomi Mi 8 256 GB v čiernom prevedení za 398 €
Doprava bez ďalších poplatkov

Kúpiť Xiaomi Mi 8 256 GB v bielom prevedení za 398 €
Doprava bez ďalších poplatkov

Kúpiť Xiaomi Mi 8 256 GB v modrom prevedení za 398 €
Doprava bez ďalších poplatkov

Xiaomi Mi 8 v tejto verzii tak kúpiš za najnižšiu cenu doteraz. Samozrejmosťou je aj doprava bez akýchkoľvek ďalších doplatkov cez HKEU Priority Line, za približne 6 €. Pre porovnanie, americký konkurent iPhone X s rovnakou 256 GB pamäťou sa predáva za približne 1020 €, čo je cenový rozdiel viac ako 620 €!

Voľba dopravy a zadávanie kupónu:

Ilustračný obrázok o spôsobe aplikovania kupónu

Na toto všetko sa môžeš tešiť

Displej prichádza s uhlopriečkou 6,21″ a ide o Super AMOLED od Samsungu. Na hornej strane ho zdobí kontroverzný výrez v displeji, ktoré je však možné softvérovo skryť. Procesorom je známy Snapragon 845, ktorý je doplnený o 6 GB RAM a 256 GB vnútornej pamäte. Predný fotoaparát má rozlíšenie 20 MPx a je to vôbec prvým Androidom, ktorý prichádza s 3D rozpoznávaním tváre (pomocou infračervenej kamery a snímania až 4096 bodov na tvári).

Zadný fotoaparát je duálny s rozlíšením 12 MPx a kvalitou sa radí medzi najlepšie fotoaparáty na trhu. Primárny snímač má svetelnosť f/1,8 a veľkosť pixelov 1,4 μm. Sekundárny má veľkosť pixelov 1 μm a svetelnosť f/2,4.  Ten dosiahol v hodnotení DxOmark výborné skóre 105 bodov. Pre porovnanie, iPhone X v tomto teste dosiahol 101 bodov.

Xiaomi Mi8 prichádza tiež s vylepšeným duálnym GPS modulom, ktorý ponúkne vysokú presnosť. Nový modul prináša odchýlku len 30 cm. Lepší signál a presnosť oceníš predovšetkým v zastavaných mestách, v budovách, prípadne na horách či v lese. Nechýba ani podpora VoLTE či Bluetooth 5.0. Batéria má kapacitu 3400 mAh a podporuje rýchle nabíjanie Quick Charge 4+. Konečne sme sa tiež dočkali kompletnej podpory LTE v Európe a to vďaka prítomnosti B20 pásma.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom