Xiaomi smartfóny zo série Redmi Note sú azda tými najpopulárnejšími zariadeniami spoločnosti. Zlatá stredná trieda, ktorá vždy ponúka za málo peňazí veľa muziky. Inak tomu nie je ani pri Redmi Note 7, ktorý sa už začal predávať.

Novinku už nájdeš aj v našom FonTech Shope a pri nákupe ako vždy odporúčame zvoliť dopravu EU Priority Line, ktorá ťa v tomto prípade vyjde na necelé 2 eurá a zabezpečí ti bezproblémové dodanie bez ďalších komplikácii a poplatkov na colnici.

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 7 3+32 GB čierny za 230 €

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 7 4+64 GB modrý za 265 €

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 7 6+64 GB ružový 283 €

 

Doposiaľ bol obrovským problémom lacnejších Xiaomi zariadení fotoaparát. Zadná kamera nepatrila zrovna k tým najlepším, no Xiaomi si to uvedomilo a ich fotoaparáty sa dočkali značného progresu. Redmi Note 7 tak dostal hlavný 48 MPx snímač s clonou f/1.8, ktorému sekunduje snímač s rozlíšením 5 MPx.

Predný fotoaparát dostal rozlíšenie 13 MPx a je umiestnený v malom výreze v strede displeja. Keď už je reč o displeji, ten má veľkosť 6.3″ a FullHD+ rozlíšenie s pomerom strán 19:9.

V tele Redmi Note 7 tiká procesor Snapdragon 660 a sekunduje mu pamäť o veľkosti 3, 4 alebo 6 GB. Úložisko je možné rozšíriť pamäťovou kartou až do veľkosti 256 GB. Batéria má kapacitu 4000 mAh a nabíja sa pomocou USB-C s podporou technológie Quick Charge 4.

Snímač odtlačkov prstov sa nachádza v strede na zadnej strane ako to už pri Redmi modeloch býva zvykom. Redmi Note 7 však isto poteší milovníkov hudby, pretože vývojári sa rozhodli v smartfóne ponechať aj 3.5 mm audio jack. Absentuje však NFC, ktoré sa v súčastnosti opäť dostáva do popredia. Redmi Note 7 beží na verzii Android 9 s nadstavbou MIUI 10.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom