Spoločnosť Xiaomi pokračuje vo výrobe pestrých produktov, po novom by sme sa mali dočkať inteligentnej práčky

banner-redmi-3s
V poslednom čase sme sa od spoločnosti Xiaomi dočkali naozaj rôznorodých produktov, ktoré na prvý pohľad nemajú so smartfónmi vôbec nič spoločné. Keď sa však pozrieme na nedávno predstavené produkty bližšie, tak zistíme, že každý jeden z nich má za úlohu uľahčiť a zjednodušiť bežné situácie či život samotný. Presne na to bude zameraný aj najnovší výrobok určený do domácnosti.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Od našej obľúbenej čínskej spoločnosti sme mohli vidieť už viacero elektrických spotrebičov. Menovite môžeme spomenúť najinteligentnejší varič ryže, inteligentnú varnú kanvicu alebo šikovný elektrický skrutkovač. Teraz sa však chystá niečo väčšie, konkrétne inteligentná mini práčka. Teda aspoň tak to uvádza najnovší únik informácií, ktorý prostredníctvom teaserov láka na nový produkt. Tieto teasery sa spolu s dátumom predstavenia naplánovaným na dnes objavili v aplikácii Mi Smart Home. Na pútačoch jasne vidieť prítomnosť špirály, čo dáva tušiť, že najnovším produktom z dielne čínskeho giganta bude skutočne inteligentná práčka. Pračka by mala byť vyrábaná v spolupráci s inou spoločnosťou tak, ako sme pri Xiaomi zvyknutí.

minij-washing-machine-weibo

TIP: Xiaomi Wowstick 1fs je ďalší cool gadget od Xiaomi, ktorý budeš chcieť!

Tentoraz sa šťastie usmialo na výrobcu malých práčok a chladničiek s názvom MINIJ. Táto spoločnosť naznačila spoluprácu s čínskym velikánom aj na sociálnej sieti Weibo, kde skutočne potvrdila informácie o novej práčke, ktorá bude predstavená už dnes. Spoločnosť MINIJ sa teda pravdepodobne postará o výrobu spomínaného inteligentného produktu, zatiaľ čo Xiaomi zabezpečí skvelý marketing a jeho následnú distribúciu. Netreba zabúdať na to, že práčka bude inteligentná a bude ju možné jednoducho spustiť pomocou smartfónu. Ostatné detaily sa však dozvieme už dnes na oficiálnom predstavení. Ak vás táto novinka zaujala, určite nás sledujte aj naďalej.

348caadc14b6431c834966b1c46da0e2

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
11%
Páči sa mi to
56%
Chcem to
22%
Mám to
11%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]