banner-mi-band-2
Vznik spoločnosti Xiaomi bol podmienený predstavením vlastnej nadstavby operačného systému Android, ktorá v súčasnosti patrí medzi najlepšie na svete. Odvtedy však uplynulo viac ako 6 rokov, za ktoré sa Xiaomi stalo čínskym technologickým gigantom vyrábajúc všetko od smartfónov, cez powebanky až po obyčajné perá.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Portfólio spoločnosti Xiaomi sa hemží rôznorodými produktami, medzi ktorými nájdeme aj perfektné kusy príslušenstva, či už k vášmu smartfónu alebo do bežného života. Najnovší gadget, ktorý „čínsky Apple“ predstavil, sa perfektne hodí pre každého „vášnivého opravára“. Xiaomi Wowstick 1fs je totižto šikovný elektrický skrutkovač predstavený pod značkou inteligentných produktov do domácnosti, Mijia. V súčasnosti je na Wowstick spustená crowdfundingová akcia, v ktorej sa spoločnosti podarilo vyzbierať už takmer 2,5-krát viac, ako pôvodne požadovala.

Xiaomi Powerbank 10 000 mAh môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-wowstick-ele-skrutkovac-10

Konštrukcia Xiaomi Wowstick 1fs je vyrobená z hodnotného eloxovaného hliníka v striebornom farebnom prevedení. Pri hrote sa dokonca nachádza LED svetlo, ktoré poslúži na lepšiu viditeľnosť skrutiek v tmavých dierkach. Spolu so skrutkovačom prichádza aj 18 vymeniteľných nástavcov rôzneho typu, ktoré sú vyrobené zo zliatiny ocele S2.

xiaomi-wowstick-ele-skrutkovac-6

Vrch skrutkovača Xiaomi Wowstick 1fs je odnímateľný kvôli prístupu k dvom vyberateľným batériám typu AAAx2. Ich výdrž výrobca udáva na 8 hodín nepretržitej práce alebo 180 dní v pohotovostnom režime. Batérie okrem LEDky napájajú aj motorček s rýchlosťou 100 otáčok za minútu. Skrutkovač príde v originálnej bielej krabičke s možnosťou vloženia niekoľkých nástavcov. Celková hmotnosť Xiaomi Wowstick 1fs spolu s balením je 234 gramov.

xiaomi-wowstick-ele-skrutkovac-1

Crowdfunding na tento naozaj cool gadget od Xiaomi by mal skončiť v septembri, pričom sa očakáva, že 22. septembra začne spoločnosť s rozosielaním prvých kusov. Oficiálna cena bola stanovená na 199 čínskych juanov, čo je na naše v prepočte necelých 27 €. Pre nás bude cena opäť o niečo vyššia.

xiaomi-wowstick-ele-skrutkovac-2

xiaomi-wowstick-ele-skrutkovac-7

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom