banner-mi5
Rozmýšľali ste nad tým, ako asi chutí ryža na originál čínsky spôsob? Prvý varič na ryžu od Xiaomi bol predstavený len nedávno, no už teraz ho môžete získať aj do vašej domácnosti za 209 € a s dopravou zadarmo. Jeho predpredaj spustil e-shop Gearbest.com. S použitím kupónu „xiaomiCooker“ získate aj menšiu zľavu – 2,5 €.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Možno sa vám niekedy zdá, že uvariť ryžu a nerozvariť ju je celá veda. Xiaomi sa rozhodlo tento oriešok rozlúsknuť a jeho nedávno predstavený inteligentný varič ryže ju za vás bez komplikácii uvarí. Celý priebeh môžete sledovať z pohodlia domova či práce na vašom smartfóne.

mijia-rice-cooker(3)
Rovnako si Xiaomi varič ryže poradí aj s odlišnými druhmi ryže, pričom každý z nich vyžaduje mierne odlišné podmienky pre dosiahnutie dokonalých výsledkov. Podporuje až 200 druhov ryže, stačí smartfónom naskenovať QR kód na obale od ryže.


Nezabúdajte, že ako Xiaomi výrobky pre domácnosť nájdete pod označením MiJia, tak aj tento varič ryže nenesie logo Xiaomi ale ich podznačky MiJia. Tento inteligentný varič ryže môže byť váš už za 209 €. Zaujímavosť na záver, vedeli ste, že Xiaomi v preklade znamená „malá ryža“?

Kúpiť inteligentný varič ryže od Xiaomi

mijia-rice-cooker(2) mijia-rice-cooker(4)

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP