Xiaomi AirDots Pro 2, alebo aj Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 sú prémiové slúchadlá z dielne Xiaomi, ktoré ponúkajú oproti prvej generácii hneď niekoľko nových funkcií, pričom si zachovávajú nízku cenu.

AirDots Pro 2 sa neradia k tým najlacnejším bezdrôtovým slúchadlám, no oproti konkurenčným produktom je ich cenovka stále viac než dobrá. S kupónom BGXM003 ich môžeš kúpiť už za 56 €. Nezabudni však na dopravu EU Priority Line, ktorá v tomto prípade stojí niečo málo cez 6 €.

Kúpiť Xiaomi AirDots Pro 2 za 56 € s kupónom BGXM003

Prémiové spracovanie a fantastický zvuk

Od slúchadiel sa väčšinou očakáva iba to, aby bol ich zvuk čo najkvalitnejší. V prípade Xiaomi AirDots 2 má kvalitný zvuk na starosti 14.2 mm reproduktor, ktorý zabezpečí plné basy a čisté, ostré výšky. Prenos hudby do slúchadiel zabezpečuje Bluetooth 5.0 a technológia LHDC Bluetooth Decoding HD Sound, ktorá sa postará o bezstratový prenos zvuku. Slúchadlá tiež disponujú dvojitou redukciou okolitého hluku s dvojicou mikrofónov v každom slúchadle.

Dizajn sa v tomto prípade podobá na predchádzajúcu generáciu, no výrazne inklinuje najmä k Apple AirPods. Oproti prvej generácii slúchadiel je však časť trčiaca z ucha o niečo kratšia a hrubšia. Dokovací obal nie je ničím výnimočný, nájdeš na ňom iba informačnú diódu, ktorá zobrazuje stav nabíjania a USB-C konektor, ktorým tento obal nabiješ.

Keď už je reč o nabíjaní, slúchadlá sa samozrejme nabíjajú počas toho, ako sú umiestnené v obale. Ich výdrž je následne 4 hodiny, no obal ich dokáže dobíjať až na 14 hodín celkového počúvania hudby. To je oproti predchádzajúcej verzii mierne zlepšenie. Následne nabitie dokovacieho obalu trvá iba hodinu.

Ovládanie slúchadiel je možné vykonať pomocou dotykov – vedia rozoznávať dlhé stlačenia či série stlačení. Ďalšou skvelou vlastnosťou je detekcia slúchadla v uchu používateľa pomocou infračerveného senzora. Pri odstránení z ucha sa hudba automaticky pozastaví a pri vložení naspäť sa naopak sama spustí. Slúchadlá sa navyše po prvom spárovaní s telefónom budú neskôr párovať úplne automaticky po ich vybratí z dokovacieho obalu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú