Xiaomi koncom minulého roka predstavilo novú kameru do auta, ktorá kombinuje všetky kľúčové vlastnosti a pritom si drží nízku cenovku. Kameru teraz kúpiš za jednu z najnižších cien vôbec.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Na novom produkte sa Xiaomi podieľalo so spoločnosťou 70 Mai. Výsledkom ich spolupráce je Xiaomi 70 Mai Smart Car Camera, ktorá prichádza so snímačom Sony IMX323 s veľkosťou 1/2.9″, clonou f/2.2 a 130-stupňovým uhlom záberu. Vďaka tomu dokáže kamera zosnímať až 3 jazdné pruhy. Video je natáčané v 1080p kvalite pri 30 fps a ukladá sa na pamäťovú microSD kartu do maximálnej veľkosti 64 GB.

Nenechaj si ujsť
Otestoval som najlacnejšiu kameru do auta od Xiaomi. Vo svojej triede nemá konkurenciu
Prepracovaný kompaktný dizajn

Xiaomi kamera do auta prichádza s netypickým oválnym tvarom. Na prednej strane nájdeš samotný snímač, zatiaľ čo na boku prístroja sa nachádza podsvietené tlačidlo, ktorým zapneš nahrávanie. To svieti tromi rôznymi farbami, modrou, zelenou a červenou. Modrá farba indikuje, že zariadenie je zapnuté, zelená, keď zariadenie nahráva a červená abnormálne nahrávanie.

Najlacnejšia od Xiaomi

Xiaomi 70 Minutes Car Camera je napájaná klasicky, zo zapaľovača pri napätí 12V. V prípade núdze je však k dispozícii aj 240 mAh batéria, ktorá poskytuje dostatok energie na núdzové nahrávanie. Samozrejmosťou je možnosť prepojenia kamery so smartfónom prostredníctvom Wi-Fi, vďaka čomu môžeš cez aplikáciu sledovať aktuálny záznam, prechádzať staršími alebo sťahovať záznamy do lokálneho úložiska.

Kúpiť Xiaomi 70 Mai kameru do auta za 26 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Najlepšia na tom všetkom je však cena. Vďaka limitovanému bleskovému výpredaju ju kúpiš až o 23 % lacnejšie. Rýchlo sa tak ponáhľaj do nášho FonTech Shopu, kde o nej nájdeš ďalšie informácie. Zľava je opäť limitovaná a končí o 1 deň.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
27%
Páči sa mi to
18%
Chcem to
36%
Mám to
9%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
9%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou