Máte doma iPhone, iPad, Mac, iPod alebo Apple Watch a obávate sa momentu, keď sa pokazí? Vedeli ste, že autorizovaný servis nie je jediná cesta, ako opraviť Apple zariadenie? Existujú aj lacnejšie alternatívy, ako mu vrátiť  život. Vo FixServise sa o Vaše Apple zariadenia profesionálne postarajú a ušetria Vám nemalé peniaze.

Či už Vám iPhone spadol na zem a rozbil sa mu displej alebo si batéria už neudrží svoju kapacitu na jedno nabitie tak dlho, ako kedysi. Profesionáli na servis Apple zariadení vo FixServise sa Vám postarajú o Váš iPhone na ktorejkoľvek pobočke (až 5x v Bratislave a 1x v Nitre) na počkanie. Z ostatných kútov Slovenska môžete využiť služby kuriéra, ktorý Vaše pokazené Apple zariadenie doručí.

FixServis

Stačí zavolať na infolinku +421 2/22133399, na ktorej Vám poradia, ako najjednoduchšie doručiť Vaše zariadenie, prípadne Vám rovno objednajú kuriéra do servisu. Môžete si servis a kuriéra objednať aj online.  V takom prípade budete následne kontaktovaní zamestnancom FixServisu, ktorý Vás oboznámi o podrobnostiach.

FixServis

Okrem týchto bežných opráv sa vedia pozrieť na zúbok aj tým zložitejším poškodeniam, ktoré Apple bežne rieši spoplatnenou výmenou zariadenia, tzv. SWAP. Ako príklad uvedieme poškodené zadné sklo na iPhone 8. Bežným postupom autorizovaného servisu Apple je výmena celého telefónu. Takáto oprava Vás vyjde poriadne draho(487,20€). Profesionáli vo FixServise Vám dokážu poškodené zadné sklo vymeniť a to už za 108,99€.

Porovnanie cien servisu iPhone 8:

 • výmena displeja – FixServis : 149€ / Aut. Servis : 157,44€
 • výmena slúchadla – FixServis : 69€ / Aut. Servis : 157,44€
 • výmena reporduktora – FixServis : 69€ / Aut. Servis : 487,20€

Okrem toho, na opravu vôbec nemusíte dlho čakať. Vďaka najväčšiemu skladu náhradných dielov v Európe a profesionalite technikov dokážu väčšinu opráv vybaviť na počkanie.

Servisu iPhonov sa venujú už tak dlho, že priniesli na trh svoju vlastnú značku LCD – FixPremium. FixPremium displeje sa kvalitou vyrovnajú originálu, no stoja len polovicu. LCD panel a dotykové sklo sú od japonského výrobcu Sharp. Ponúkajú na ne doživotnú záruku. A vďaka inovatívnej technológii 3D In-Cell Touch sú šetrnejšie nielen k Vašej peňaženke, ale aj k batérii. Samozrejme, okrem FixPremium, vo FixServise ponúkajú aj originálne a OEM náhradné diely(Original Equipment Manufacturer – teda kópia originálu).

FixServis

Vedia Vám toho zachrániť oveľa viac. Vo svojej servisnej centrále majú špecialistov na servis iPadov, MacBookov, iMacov, ale aj Apple Watch alebo iPodov. Ponúkajú Vám celú škálu služieb pre tieto zariadenia. Či potrebuje Váš iPod novú batériu alebo Váš iMac potrebuje nový hardisk. Vo FixServise Vám určite pomôžu.

Ak chcete vedieť, ako taký servis prebieha, opíšeme Vám to na príklade výmeny batérie v MacBooku:

 1. zákazník prinesie svoj Mac do predajne FixServisu v Relaxxe v bratislavskej Petržalke
 2. zamestnanec FixServisu zariadenie príjme, dôkladne skontroluje, spíše prijímací protokol a informuje zákazníka o odhadovanej cene opravy
 3. v prípade nedostupnosti náhradného dielu má zákazník možnosť si zariadenie zobrať so sebou, ďalej ho používať a znova priniesť až po naskladnení dielu, o čom bude, samozrejme, ihneď informovaný
 4. notebook putuje k vyškolenému servisnému technikovi
 5. technik zariadenie dôkladne diagnostikuje a nacení opravu
 6. zákazník je následne kontaktovaný technikom a informovany o presnej závade, možnostiach opravy a samozrejme aj o cene opravy
 7. ak zákazník túto ponuku odsúhlasí, technik sa okamžite pustí do opravy
 8. o dokončení opravy notebooku je zákazník ihneď informovaný a notebook je pripravený na prevzatie zákazníkom

FixServis

Ak máte poškodené akékoľvek zariadenie Apple a vyžadujete spoľahlivý a rýchly kvalitný servis, je tu práve pre Vás FixServis. O Vaše zariadenie sa postarajú vyškolení špecialisti s dlhoročnými skúsenosťami, opravia Vám ho kvalitne, profesionálne a hlavne rýchlo. A navyše Vám ušetria nemalé peniaze.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom