Čínsky gigant Xiaomi predstavil Mi Note už pred nejakou dobou, no málokto vie, že predstavil 2 verzie tohoto zariadenia. Spoločnosť sa príliš k tejto problematike nevyjadrovala. Dnes sa Lei Jun, CEO firmy vyjadril, že novú, výkonnejšiu verziu Mi Note bude možné predobjednať už od 6 mája.  

[/blockquote]

Xiaomi Mi Note kúpite najlacnejšie v tomto obchode

Pre pripomenutie, high-end Xiaomi Mi Note Pro prichádza so 64-bitovým procesorom Snapdragon 810, nechýba 4 GB RAM LPDDR4, 64 GB ROM či 5,7-palcový displej s masívnym 2K rozlíšením – 2560 x 1440 pixelov. K dispozícii bude 13 MPx zadný fotoaparát s OIS a Mi Note Pro ponúkne aj slefie snímač o kvalite 4 ultrapixle. Telefón je vybavený  Hi-Fi audio čipom, Dual SIM a Cat technológiou, nechýba podpora 4G LTE sietí. Všetky tieto špecifikácie sú zabalené v nádhernom kovovo-sklenom dizajne.

Mi Note

Xiaomi Mi Note

Recenzia | Xiaomi Mi Note: Najkrajší Xiaomi smartfón vôbec

A cena? 3299 Yuan, čo v prepočte znamená neuveriteľných 496 €! Zaujímavé je, že rovnaký dátum si vybrala firma ZTE pre predstavenie Nubie Z9 a aj spoločnosť Coolpad, ktorá predstaví zariadenie Qihoo 360. Vyzerá to tak, že 6. máj bude celkom vzrušujúci deň pre fanúšikov technológií, hlavne tých čínskych.

Zdroj: GizmoChina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP