Nie je prekvapením, že predplatitelia Netflixu dávajú prednosť skôr nenáročnej zábave a celosvetovej sledovanosti dlhodobo dominujú romantické komédie a akčné filmy. V hodnoteniach na filmových portáloch sa síce takýto obsah spravidla hýbe v (pod)priemerných číslach, napriek tomu si ho po premiére zapínajú milióny divákov.

V rebríčkoch sa v posledných rokoch čoraz viac objavuje aj šteklivý obsah s nádychom erotiky. Absolútne najsledovanejším filmom na Netflixe sa napríklad v uplynulom roku stal poľský erotický kúsok 365 Dní, ktorý dominoval aj v preferenciách slovenských divákov. Nie je jediný.

Svoj úspech na explicitnom obsahu postavil napríklad nedávny seriálový hit Bridgerton alebo minuloročná reality show Too Hot to Handle, ktorú si za prvé štyri týždne po premiére zaplo viac ako 51 miliónov domácností.

Spoluzakladateľ Netflixu, Ted Sarandos, reality show označil za najväčšiu súťažnú show na svete, mnohí pri podobnom výroku s určitosťou len prekvapivo zdvihli obočie, keďže jediným cieľom súťažiacich na panenskom ostrove bolo, aby sa udržali a nemali spolu sex pod dobu 30 dní.

Formát sa napriek svojej jednoduchosti medzi divákmi uchytil a Deadline teraz informuje o tom, že Too Hot to Handle bude na Netflixe pokračovať. A to nie v jednou, ale rovno dvoma potvrdenými sériami.

Pravidlá súťaže by mali zostať nezmenené. Súťažiaci, pozostávajúci zo siedmych žien a mužov, budú vysadení v luxusnom rezorte, ktorý si môžu užívať so všetkými jeho vymoženosťami. Jedinou úlohou bude, aby sa s ďalšími jedincami nezblížili natoľko, aby s nimi mali sex, pričom víťaz si odnesie odmenu vo výške 100 000 dolárov.

Prvá séria sa nakrúcala v Mexiku, v ďalších pokračovaniach sa súťažiaci pozrú na exotické ostrovy Turks a Caicos. Na dodržiavanie pravidiel opäť bude dozerať všadeprítomná kamera, ktorá súťažiach nepochybne zobrazí v ich najkrajších podobách.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom