Netflix nedávno začal so zverejňovaním rebríčka svojho najsledovanejšieho obsahu. Tu je zhrnutie TOP 10 najsledovanejších filmov a seriálov, ktoré Slovákov v uplynulom týždni zaujali najviac.

10. Unorthodox
Žáner: dráma Počet sérií: 1 Počet epizód: 4 ČSFD: 85 %

4-dielna miniséria z dielne Netflixu zobrazuje dramatický príbeh Ester alias Deborah Feldman a jej útek z ultraortodoxnej židovskej spoločnosti do Berlína, kde sa jej ujme skupinka muzikantov. Novinka sa okrem hlavnej hrdinky vo veľkom sústredí  príblíženie uzavretej komunity žijúcej podľa striktne stanovených pravidiel.

9. The Witcher
Žáner: fantasy Počet sérií: 1 Počet epizód: 8 ČSFD: 79 %

Populárna fantasy séria poľského spisovateľa Andrzeja Sapkowskeho sa vo svete preslávila predovšetkým vďaka hrám, príbeh Geralta z Rivie sa však konečne dostal aj na televízne obrazovky a je z neho jeden z najväčších seriálových hitov od premiéry Game of Thrones.

8. Sex Education
Žáner: komediálny Počet sérií: 2 Počet epizód: 8 ČSFD: 86%

Stabilné miesto v TOP 10 má aj seriálový hit Sex Education, ktorý sa nedávno dočkal druhej série. Tá aj naďalej drží nadštandardne vysokú kvalitu a pokračuje v predstavovaní slastí i strastí dospievajúcich amerických tínedžerov.

7. Orange is the New Black
Žáner: komediálny Počet sérií: 6 Počet epizód: 13 ČSFD: 84%

Jeden z najstarších pôvodných seriálov od Netflixu už síce bol ukončený, komediálny kúsok z väzenského prostredia napriek tomu slovenským divákom naďalej chutí. Seriál je založený na námete z knihy Piper Kermanové, v ktorej popisuje svoje zážitky zo ženskej väznice.

6. Ozark
Žáner: dráma / krimi Počet sérií: 3 Počet epizód: 10 ČSFD: 84%

Nevidí sa často, aby úspešný seriál s každou ďalšou sériou naberal na kvalite, Ozarku sa to však podarilo. Tretia séria je v rámci značky doposiaľ najlepším počinom s nepredvídateľnými postavami i kvalitnými zápletkami. Ústredným motívom príbehu je rodina Martyna Byrda, ktorý s rodinou perie peniaze pre mexický kartel.

5. Tiger King
Žáner: dokumentárny / krimi Počet sérií: 1 Počet epizód: 8 ČSFD: 82%

V popredí bizarnej true-crime novinky stojí Joe Exotic, extravagantný chovateľ tigrov a vášnivý milovník zbraní, ktorý sa dostane do roztržky s Carole Baskin, známou aktivistkou a zakladateľkou Big Cat Rescue. Seriál sleduje eskalujúci konflikt medzi oboma stranami v prostredí exotických zvierat.

4. Outer Banks
Žáner: dobrodružný / akčný Počet sérií: 1 Počet epizód: 10 ČSFD: 74%

Horúca novinka predstavuje partiu tínedžerov, ktorí sa vydajú hľadať stratený poklad s astronomickou hodnotou. Postupom času sa však ukazuje, že nie sú jediní, ktorí sa o ukryté bohatstvo zaujímajú.

3. Money Heist
Žáner: akčný Počet sérií: 4 Počet epizód: 8 ČSFD: 90%

Najúspešnejší cudzojazyčný seriál od Netflixu po premiére v roku 2017 vyvolal celosvetové šialenstvo, ktoré naďalej neutícha. Geniálny profesor so svojim nevyspytateľným tímom pokračuje v lúpeži tisícročia, za španielske zlato však skupina zločincov tvrdo zaplatí.

2. The Last Dance
Žáner: športový / dokumentárny Počet sérií: 1 Počet epizód: 10 ČSFD: 99 %

Najnovšia doku-séria od Netflixu si berie na paškál jedného z najúspešnejších športovcov všetkých čias – Michaela Jordana. Novinka sleduje jeho príbeh, výkony na ihrisku, ale tiež osobné úspechy a pády.

1. Too Hot to Handle
Žáner: reality show Počet sérií: 1 Počet epizód: 8 ČSFD: 52 %

Sú vyšportovaní, sú nezadaní a život si užívajú plnými dúškami. Keď sa na panenskom ostrove ocitne desať ľudí túžiacich po zábave a vzrušení, myslia si, že ide o splnený sen. Má to však háčik. Ak chcú vyhrať sto tisíc dolárov, musia sa vzdať sexu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom