Toto bude veľkolepé. Spider-Man: No Way Home dostal druhú upútavku, ktorá predstavuje príbehové zasadenie filmu a sústredí sa tiež na starých známych záporákov, ktorí sa konečne ukázali v plnej sile.

Trailer v úvode načrtá príbehové okolnosti filmu. Po súboji Petera Parkera s Mysteriom v predchádzajúcom filme Far From Home svet pozná skutočnú identitu Spider-Mana.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Peter Parker požiada o pomoc Dr. Strangea, vlastným zavinením a nevydareným kúzlom však naruší časopriestor a svet začne čeliť novej hrozbe v podaní dobre známych zloduchov z predchádzajúcich filmov.

Nechýba medzi nimi Alfred Molina ako Doctor Octopus, Willem Dafoe ako Green Goblin alebo Electro v podaní herca Jamieho Foxxa. V ukážke je zároveň možné vidieť aj Sandmana, Lizarda a druhého Green Goblina, zoskupenie Sinister Six sa teda ukáže v plnej paráde.

O ďalších zatiaľ ani slovo

Rúškom tajomstva naopak zostáva zahalené kameo Andrewa Garfielda a Tobeyho Maguirea, ktorí stvárnili Spider-Manov v predchádzajúcich filmových sériách.

Tí sa napriek veľkým očakávaniam v novom traileri vôbec neobjavili. Jedinou zmienkou o ich existencii je poznámka Doctora Octopusa v úvode traileru, ktorý spozná, že Tom Holland nie je skutočným Peterom Parkerom. Okrem toho však o dvoch ďalších Spider-Manoch nepadlo ani slovo.

Ťahajú nás tvorcovia naďalej za nos, alebo sú odhodlaní utajiť prítomnosť Maguira a Garfielda až do poslednej chvíle? Andrew Garfield sa v rozhovoroch viackrát nechal počuť, že vo filme nebude a fanúšikovia majú držať očakávania pri zemi.

Na druhej strane však stojí herec Tom Holland, ktorý vyjadreniami komiksovú novinku poriadne hypuje a neustále hovorí o filme, ktorý bude šokovať v každom smere.

Bez ohľadu na to, či sa dvojica predchádzajúcich predstaviteľov Spider-Mana vráti, alebo nie, prichádzajúci film pôsobí veľkolepým dojmom a vyzerá, že je pripravený dostáť diváckym očakávaniam.

Tie sú v prípade nového Spider-Mana skutočne vysoko – prvý trailer si len za prvých 24 hodín od zverejnenia nenechalo ujsť približne 355,5 milióna divákov, čím sa No Way Home stal vôbec najsledovanejším trailerom vo filmovej histórii.

TMDB.org

Doposiaľ tento rekord pevne držali Avengers v snímke Endgame, ktorých upútavka za prvý deň zaujala 289 miliónov záujemcov.

Spider-Man: Bez domova v našich kinách štartuje 16. decembra, všetko podstatné o filme sme zhrnuli aj v našom detailnom prehľade. Zaujíma ťa, odkiaľ pochádza jeho názov a aké prekvapenia od neho môžeme čakať? Určite ho nevynechaj.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú