Jedna z najočakávanejších komiksoviek tohto roka konečne dostala trailer a zdá sa, že sa máme na čo tešiť. Spider-Man: No Way Home v teaser-traileri potvrdzuje zaujímavú zápletku i návrat známych záporákov.

Aj keď je čerstvá upútavka bezpochyby vydarená, v tomto prípade odhaľuje viacero prekvapení o deji i starých známych postavách. Ak si teda nechceš kaziť zážitok a chceš v kine zostať prekvapený, radšej sa mu vyvaruj.

Sony

Dej prichádzajúcej novinky bude nadväzovať na predchádzajúci film Far From Home, v ktorom Spider-Man v podaní Toma Hollanda síce porazil Mysteria, no identita pavúčieho hrdinu bola odhalená a celý svet pozná pravú totožnosť Petera Parkera.

Prečítaj si aj
Loki je len začiatok a Marvel ide bomby. Toto sú všetky MCU projekty, ktoré prídu najbližšie roky

Mladý Peter preto požiada Dr. Strangea, aby situáciu napravil a aby ľudia zabudli, kto sa v skutočnosti skrýva pod pavúčou maskou. Udalosti však naberú nečakaný smer a strata v koncentrácii Dr. Strangea vytvorí trhlinu v časopriestore, ktorou sa do života dobrého suseda Spider-Mana razom dostávajú najznámejší záporáci z celého pavúčieho univerza, vrátane starých sérií.

Nezabudnuteľný zážitok

Nový trailer tak avizuje príchod Normana Osborna alias Green Goblina, Doctora Octopusa z filmu Spider-Man 2 aj nebezpečného Electra z The Amazin Spider-Man 2, ktorého účasť v novom blockbusteri bola potvrdená už dávnejšie.

Pozorným fanúšikom neunikne ani Lizard z The Amazing Spider-Man, čím sa potvrdzuje príchod tzv. Sinister Six, skupiny antihrdinov, po ktorej diváci prahnú už dlhšie.

Spider-Man: No Way Home tak spojí to najlepšie z nových i starších filmov, aj keď na návrat pôvodných predstaviteľov ikonického hrdinu z týchto sérií v podaní Tobeyho Maguira a Andrewa Garfielda zatiaľ potvrdený nebol. Bolo by však veľkým sklamaním, ak by sa v novinke aspoň na chvíľu neobjavili.

O prítomnosti ďalších alternatívnych Spider-Manov mnohé napovedia aj ďalšie upútavky, marketingová kampaň na No Way Home sa iba rozbieha a do 16. decembra, kedy film štartuje v kinách, sa toho o ňom nepochybne ešte mnohé dozvieme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP