Nový Spider-Man s podtitulom No Way Home čoskoro zavíta do kín a už teraz ide s prehľadom o najočakávanejší film Marvelu minimálne od Avengers: Endgame z roku 2019.

Trailer si za prvých 24 hodín pozrelo na všetkých platformách viac ako neuveriteľných 335 miliónov divákov, čím nová Marvelovka zbúrala historické rebríčky a stala sa vôbec najsledovanejšou filmovou upútavkou v histórii.

Čím to ale je, že superhrdinský film zameraný na jednu postavu predbehol v očakávaniach aj pompézne tímové zavŕšenie 3. fázy, kde sa skoncovalo s jedným z najkomplexnejších záporákov Thanosom a kedy sa Iron Man obetoval pre vyššie dobro?

TMDB.org

Pádnych dôvodov je hneď niekoľko a pod obrovský záujem širokej verejnosti sa s určitosťou podpísali aj viac či menej jasné signály od Marvelu a Sony o tom, kto sa vo filme objaví a do akej miery ovplyvní ďalšie udalosti.

Ak si chceš pred premiérou zvýšiť apetít na maximum, pripravili sme pre teba všetko, čo potrebuješ o snímke vedieť. Text môže obsahovať menšie spoilery.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–
Kedy dorazí Spider-Man: No Way Home do kín?

Dátum, na ktorý po celom svete čakajú milióny fanúšikov, sa už nezadržateľne blíži. Najnovšie, tretie dobrodružstvo Spider-Mana má premiéru naplánovanú na 16. decembra a zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by sa mala kvôli pandémii posunúť na neskorší dátum.

Obdobie pred Vianocami si Marvel so Sony už dávno zarezervoval pre seba a aj napriek celosvetovej situácii okolo COVID-19 sa tak pravdepodobne budú trhať rekordy.

YouTube (screenshot)

Aký dlhý bude film?

Na to, že pôjde v podstate o komiksovú „sólovku“, dostaneme podľa uniknutých informácií poriadnu, 2,5 hodinovú nálož. Zatiaľ nejde o oficiálny údaj k filmu, ale vzhľadom na rozohranú premisu s „Multiversom“ by dĺžka zmysel dávala. O tom ale podrobnejšie až nižšie.

Prečo zatiaľ vyšiel len jeden trailer?

Premiéra sa blíži nezadržateľným tempom a my sme zatiaľ dostali len jeden trailer. Ako je to možné? Nad touto otázkou si veľa nedočkavých divákov láme hlavu, no stručná odpoveď znie, že nevieme.

TMDB.org

Okolo filmu Spider-Man: No Way Home sa aj napriek (alebo aj kvôli?) tomu víria neutíchajúce diskusie, ktoré sú podporované aj tichom zo strany hercov. To všetko nahráva tomu, aby sa o filme diskutovalo, vzbudzoval pozornosť a nestratil sa z radaru verejnosti. Prispel k tomu aj trolling priamo od Marvelu, kedy sa s trpezlivosťou fanúšikov s čakaním na nový trailer pohral aj takto.

Podľa dostupných informácií je už ale na spadnutie a mal by doraziť v najbližších dňoch. Zatiaľ si môžeš pripomenúť, prečo sa na No Way Home tešíš s prvým a zatiaľ jediným trailerom z 24. augusta.

Na čo odkazuje názov No Way Home?
Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú