iPhony pre tento rok už poznáme a dokonca sa nám už dostali aj do predaja, no a internetovej komunite tak nezostáva nič iné ako špekulovať nad tým, čo prinesú budúcoročné modely. Dnešnou otázkou sa je dizajn, ktorý má zažiť renesanciu.

Čo by si povedal na to, keby sa Apple vráti so svojim dizajnom niekoľko rokov dozadu, a to až k modelu iPhone 4? Ako píše TheVerge, už takmer 10-ročný iPhone 4 by mal byť vzorom pre modely v roku 2020. Spoločnosť Apple si zoberie inšpiráciu najmä v kovovom bočnom ráme, ktorý lemoval celé zariadenie.

Popredný leaker Apple zariadení, Ming-Chi Kuo, prišiel ako prvý s týmito informáciami a je známe, že jeho predpovede často vychádzajú. Navyše sa táto teória nemusí javiť ako úplná hlúposť, Apple totiž prišiel s „hranatým“ dizajnom, známym práve z týchto starších iPhonov, v iPade Pro 2018. Portál MacRumors ďalej píše, že novinky si zachovajú niektoré moderné prvky ako je napríklad 2.5D sklo na prednej aj zadnej strane. Ďalej by mali nové zariadenia podporovať aj 5G.

Zmeny sa dotknú aj veľkosti budúcoročných noviniek, keďže „Pro“ verzie by mohli prísť s 5.4″ a 6.7″ displejmi s OLED panelom, no a klasická verzia by mohla dostať 6.1″ displej taktiež s OLED panelom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom