Vkworld VK700 Pro prichádza s kovovým rámom, zahnutým sklom a cenou 55 €

Teraz čítate
Vkworld VK700 Pro prichádza s kovovým rámom, zahnutým sklom a cenou 55 €

banner-redmi-note2
VKworld nepatrí práve medzi najznámejších čínskych výrobcov, skôr naopak. Smartfóny tejto značky sú u nás úplne neznámym pojmom, čo sa však v blízkej dobe môže zmeniť. Výrobca totižto prichádza s veľmi zaujímavým smartfónom takmer za „babku“.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vkworld VK700 Pro je novým smartfónom tohto neznámeho čínskeho výrobcu. E-shop Everbuying.net zaradil novinku do predpredaja za cenu 74 €, pričom každú stredu od 7. októbra, teda od zajtra, až do 28. októbra bude prvých 30 kusov VKworld VK700 Pro dostupných len za 55 eur! Takto lacné Android smartfóny sa nevidia až tak často.

Vkworld VK700 Pro 2
Čo sa týka výbavy, Vkworld VK700 Pro disponuje 5,5″ displejom s HD (1820 x 720 px) rozlíšením. Displej chráni odolné sklo Gorilla Glass s miernym zahnutím po stranách, ktoré výrobca označil ako 3.0D zakrivenie. Smartfón dokonca aj napriek jeho veľmi nízkej cene prichádza s kovovým rámom, ktorý lemuje celý obvod zariadenia. Po stránke výkonu prináša VK700 starý štvorjadrový MediaTek MT6582 procesor s taktom 1,3 GHz, ktorému sekunduje 1 GB RAM. Pre dáta budete mať k dispozícii 8 GB vnútornej pamäte a tiež slot pre microSD karty do 64 GB.

Vkworld VK700 Pro 3
Vkworld VK700 Pro tiež prináša 13 MPx fotoaparát na zadnej strane a 5 MPx na prednej. Energiu bude tejto low-end výbave dodávať pomerne veľká 3200 mAh batéria. Smartfón kvôli staršiemu čipsetu pobeží na Androide 4.4 KitKat. Samozrejmosťou je potom aj DualSIM funkcionalita, no 4G LTE podporu by sme tu hľadali márne.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
100%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na kristian@fontech.sk
  • Miloš

    Vie niekto ako funguje na EB ten wednesday sale a o koľkej to je?