V posledných týždňoch nás obklopujú informácie o pripravovanej novinke Vivo X5Pro, ktorá sa má stať vlajkovou loďou výrobcu. X5Pro má za ciel poraziť renomovaných čínskych výrobcov ako Xiaomi, Lenovo alebo Meizu. Posledné obrázky naznačujú vydarený dizajn z prémiových materiálov a slušné špecifikácie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Z obrázkov nižšie môžeme vidieť dizajnovú technológiu so zahnutým zadným krytom s tzv. 3D efektom. Lákadlom pre potenciálnych zákazníkov by malo byť aj zabezpečenie zariadenia, ktoré obstará buď snímač odtlačkov prstov, alebo snímač očí. O výkon sa postará dobre známy procesor z dielne Qualcomu, Snapdragon 615, ktorý bude živiť nadpriemerná batéria zatiaľ s neznámou kapacitou. V priebehu týždňa sme vás informovali, že nové Vivo ponúkne prednú kameru, ktorá bude schopná snímať až 32 MPx selfie fotky.

Vivo X5Pro

Z posledných dostupných obrázkov vidíme, že spoločnosť Vivo nepoužila bezrámikový displej, no zariadenie bude mať jedny z najmenších rámikov, o tom niet pochýb. Na prednej strane zaujme iba logo výrobcu a novinka sa skôr drží v minimalistických dizajnových črtách.

vivo-x5pro-render

Nové Vivo X5Pro by si malo nájsť široké spektrum zákazníkov a hlavnou devízou bude nepochybne úžasná predná kamera. Cena a dostupnosť zatiaľ neboli zverejnené.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú