Ceny dobre vybavených smartfónov padajú čím ďalej, tým nižšie. Dnes už nie je problém ani zohnať smartfón so 6 GB pamäťou RAM pod cenu 200 €. Takúto možnosť ponúka výrobca Ulefone, ktorý si vo veľkom obhajuje svoju vlajkovú loď T1.

Okrem lákavo znejúcej výbavy a cenovky však Ulefone T1 zaujme aj ďalšími vlastnosťami. Jednou z nich je napríklad aj jednoduchá demontáž.

Video ako dôkaz

Vyššie si môžeš takmer 7-minútové video, v ktorom výrobca predvádza jednoduchosť demontáže svojej vlajkovej lode. Všetky komponenty sú v ňom kompaktné a dobre zorganizované, vďaka čomu v konštrukcii nevzniká zbytočne nevyužité miesto. Ak by sa ti teda tento smartfón pokazil, jeho oprava nie je zbytočne komplikovaná a nezaberie veľa času. Napriek tomu, Ulefone neodporúča zariadenie opravovať doma a radí ho zveriť do rúk odborníkovi.

Špecifikácie skoro ako z vlajkovej lode

Zariadenie je vyrobené z CNC-spracovaného kovu a na jeho prednej strane je umiestnený 5.5-palcový FullHD panel. Pod kapotou pracuje osemjadrový 2.6 GHz procesor MediaTek Helio P25, masívna 6 GB pamäť RAM a 64 GB úložisko. Internú pamäť je v prípade záujmu možné rozšíriť o ďalších 256 GB. Zadná strana dostala do vienka duálny fotoaparát, ktorý je tvorený 16 MPx snímačom od Samsungu a 5 MPx snímačom hĺbky. Táto dvojica je schopná vytvárať vkusné fotografie s bokeh efektom a dopĺňa ju PDAF zaostrovanie a štvorica LED bleskov.

Kúpiť Ulefone T1 za 187 €
6 GB RAM / Plné LTE

Predný fotoaparát pre selfie fotky zas dostal pomerne vysoké 13 MPx rozlíšenie. Energiu smartfónu dodáva veľkorysý 3680 mAh akumulátor s rýchlym nabíjaním Pump Express 2.0. Už po prvom rozbalení zariadenia sa používateľ zoznámi s Androidom vo verzii 7.0 Nougat. Nezabudlo sa ani na širokú podporu LTE frekvencií, a to vrátane všetkých slovenských. Ulefone T1 si môžeš výhodne kúpiť na AliExpress za skvelých 170 € a dodaním za 1.58 €. DPH sa v tomto prípade zrejme nevyhneš.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú