[Video] Najnovší Bluboo Xtouch v prvom teste odolnosti

Teraz čítate
[Video] Najnovší Bluboo Xtouch v prvom teste odolnosti

banner-xiaomi-mi4c
Najnovší kúsok spoločnosti, Bluboo Xtouch, zaujal niekoľkých fanúšikov a po oficiálnom predstavení sa mnoho potencionálnych záujemcov okamžite hrnulo do predobjednávok. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najlákavejším prvkom je nepochybne krásna konštrukcia tvorená zliatinou hliníka a horčíka. Táto prémiová vlastnosť sa odzrkadľuje aj na odolnosti celého zariadenia, ktoré sa radí medzi tie najlepšie na svete. Prvým ochranným prvkom je tradične odolné sklo Gorilla Glass 3, ktoré dopĺňa spomínaný rám vyfrézovaný CNC strojom a zahnutie predného panelu do tvaru písmena U. Zahnutie dodáva Bluboo Xtouch lepšiu ergonómiu a lepšie vstrebávanie možných nárazov. Celú situáciu dokumentuje video drop testu z 1,7 m výšky.

Bluboo Xtouch ponúka teda 5-palcový FullHD displej, procesor MediaTek MT6753, 3 GB operačnej pamäte RAM, Android 5.1, 32 GB úložisko už v základnej výbave, kvalitný 13 MPx primárny fotoaparát, DualSIM a LTE pripojenie s plnou kompatibilitou na Slovensku. Viac informácií sa dozviete v našom podrobnom článku. Ak vás Bluboo Xtouch zaujal na toľko, že plánujete jeho kúpu, neváhajte a navštívte stránky Gearbest.com kde je zariadenie momentálne v predpredaji za 160 €.

Zdroj: Bluboo.com.cn

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na david@fontech.sk.
  • Milan Šmarda

    Jak jsou na to telefony Bluboo s dodržením termínu, Některé čínské značky sice řeknou že telefon bude k dispozici v datu X, ale reálně je třeba až s měsíčním spožděním? Jak se choval Bluboo v historii, nevíte?
    Co si myslíte o technické podpoře pro zákazníky u Bluboo, přeci jen taková malá firma se nemůže rovnat třeba Xiaomi.
    Díky za odpověď