banner-letv-le-1S
Naše Vianočné výbery do 150 € respektíve do 250 € vyvolali medzi fanúšikmi veľmi kladné reakcie. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli priniesť výber tých najlepších smartfónov aj do 100 €, čo je tá najnižšia kategória vo svete smartfónov. Pre niekoho môže byť práve tento výber tým najlákavejším a nájde si ten najlepší smartfón pre seba alebo pre blízkych. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

UMi Fair
Cena: 96 €

umi-fair (1)

Náš výber začneme smartfónom od spoločnosti UMi. UMi Fair ani zďaleka nie je iba hocijakým základným smartfónom pre nenáročných. Smartfón prináša 5-palcový HD displej, procesor Mediatek MT6735, 1 GB RAM pamäte, Android 5.1, kvalitný 13 MPx fotoaparát a samozrejme aj DualSIM s čerešničkou na torte v podobe plnej podpory LTE pripojenia na našom území. Výrobca s modelom Fair priniesol do low-endovej kategórie aj snímač odtlačkov prsta, ktorý je umiestnený na zadnej strane. UMi Fair si môžete zakúpiť v e-shope Coolicool.com za cenu 96 €.

Oukitel U2
Cena: 81 €

Oukitel U2

OUKITEL U2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Oukitel U2 je ďalší smartfón pre používateľov s naozaj najzákladnejšími požiadavkami. Smartfón disponuje 5-palcovým qHD displejom, 4 jadrovým procesorom MediaTek MT6735, 1 GB RAM pamäťou, 8 GB interným úložiskom, 5 MPx hlavným fotoaparátom, takmer najnovším Androidom 5.1 a DualSIM s plnou podporou LTE pripojenia. Cena Oukitel U2 je vynikajúcich 81 €.

Doogee X5 Pro
Cena: 75 €

doogee-x5-pro-2

DOOGEE X5 PRO môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Pravidelní fanúšikovia našej stránky určite vedia, že spoločnosť Doogee sa snaží silou mocou preraziť výraznejšie na celosvetovom trhu. Jedným z ich adeptov na vynikajúci smartfón je model X5 Pro. Doogee X5 Pro disponuje 5-palcovým HD displejom, známym procesorom MediaTek MT6735, 2 GB pamäťou RAM, 16 GB interným úložiskom s podporou rozšírenia pomocou microSD kariet, 2400 mAh batériou a Androidom 5.1. Ako bonus si výrobca pripravil DualSIM funkcionalitu s LTE pripojením, ktoré naplno využijete aj u nás. Teda ak Doogee X5 Pro spĺňa vaše nároky neváhajte a navštívte e-shop Gearbest.com, v ktorom ho kúpite už za neuveriteľných 75 €.

Doogee Y100 X
Cena: 67 €

doogee-x100-x

DOOGEE Y100X NOVA môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


A máme tu ďalšie zariadenie spoločnosti Doogee. Doogee Y100 X ide dokonca s cenou ešte nižšie ako tomu je v prípade modelu X5 ProTento smartfón sa snaží svojich potenciálnych záujemcov zaujať 5-palcovým HD displejom s 2.5D zakrivením, procesorom MediaTek MT6735 na frekvencii 1,3 GHz, 1 GB RAM pamäťou, 8 MPx hlavným fotoaparátom a Androidom 5.0. Výrobca nevynechal ani DualSIM, no bohužiaľ záujemcov ochudobnil o možnosť využívať LTE pripojenie. Odhliadnuc od tejto skutočnosti je Doogee Y100 X zaujímavé zariadenie a stojí len 67 €.

Bluboo Xfire
Cena: 75 €

bluboo-xfire-pro
Bluboo Xfire je smartfón, ktorý zastupuje low-endovú kategóriu čínskeho výrobcu Bluboo. Ich model Xtouch sa nachádza aj v našej redakcii a testovanie je v plnom prúde. Model Xfire zo sebou prináša 5-palcový qHD displej, opäť Mediatek MT6735 na frekvencii 1 GHz, 1 GB RAM, 2750 mAh batériu, Android 5.1, 8 MPx hlavný fotoaparát spolu s 5 MPx predným selfie fotoaparátom a samozrejme aj DualSIM funkcionalitu. Ak je pre vás moderné LTE pripojenie podmienkou, tak ste našli správneho adepta, nakoľko Bluboo Xfire prináša podporu všetkých našich najpoužívanejších frekvencií, pričom stojí iba 75 €.

Oukitel U7 Pro
Cena: 66 €

oukitel u7 pro

Ďalším smartfónom je Oukitel U7 Pro, ktorý prináša celkom zaujímavú výbavu. Dominantnými prvkami sú 5-palcový HD displej, procesor MediaTek MT6580 so 4 jadrami, 1 GB pamäte RAM, 8 GB interné úložisko, 2500 mAh batéria a DualSIM. Vzhľadom k cene sme boli ochudobnený o LTE pripojenie. Oukitel U7 Pro kúpite v e-shope Gearbest.com za cenu 66 €.

iNew U5
Cena: 90 €

inew-u5-nahlad

iNEW U5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


iNew U5 vo svojej výbave skrýva 5-palcový HD displej, procesor MediaTek MT6735, 1 GB RAM, 16 GB interné úložisko, 8 MPx hlavný fotoaparát a Android 5.1. Za zmienku určite stojí DualSIM opäť s plnou podporou LTE. iNew U5 môže byť vaše už za 90 € v e-shope Coolicool.com.

Bonus:

UMi Rome
Cena: 107 €

umi-rome-2

Aj keď sme náš dnešný diel oficiálne ukončili, predsa sme sa rozhodli do výberu zaradiť jednu malú špecialitku. O UMi Rome ste už pravdepodobne počuli, nakoľko je to jeden z najlepších smartfónov v tejto cenovej hladine. Smartfón disponuje 5,5-palcovým HD AMOLED displejom, osemjadrovým procesorom MediaTek MT6753 a 3 GB operačnou pamäťou RAM. Na zadnej strane sa nachádza 13 MPx Sony IMX179 snímač s clonou f/2.0 a duálnym LED bleskom. Po softvérovej stránke výrobca vsadil na Android 5.1. Absolútnym víťazstvom je DualSIM s kompletnou podporou našich LTE frekvencií. Tento úžasný kus smartfónu môže byť váš už za neuveriteľných 107 € z e-shopu Coolicool.com.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP