Telekom dnes ako ďalší operátor predstavil pred blížiacimi sa Vianocami svoju tohtoročnú vianočnú ponuku, do ktorej zaradil množstvo benefitov nielen pri svojich službách, ale aj v oblasti hardvéru. Zákazníci sa môžu taktiež tešiť na špeciálnu vianočnú súťaž, v ktorej sa hrá o 1381 cien v hodnote až 1,1 milióna eur.

V úvode dnešného predstavenia vianočnej kampane zároveň spoločnosť zverejnila aktuálne čísla pokrytia slovenských domácností optikou, ktorá je dostupná už pre takmer 1 milión domácností. Konkrétne podľa aktuálnych dát Telekom pokrýva optikou 915-tisíc domácností. V oblasti modernej 5G siete dnes operátor poskytuje pokrytie v Bratislave a ďalších 24 priľahlých lokalitách.

Telekom predstavil skvelú vianočnú ponuku

Samotnú vianočnú ponuku pre zákazníkov Telekom rozdelil do dvoch rovín, ktoré sa týkajú vianočných prekvapení a bonusov a taktiež hardvéru. Zákazníci budú môcť v mobilnej aplikácii získať počas vianočnej kampane, ktorá začína v stredu 27. októbra a končí 31. decembra, viacero zaujímavých darčekov. Ponuka pritom platí pre každého klienta.

Freepik (Úprava redakcie)

Vianočný darček v aplikácii dostanú zákazníci ku každej jednej službe. Ak zákazník využíva napríklad 4 služby, v appke získa až 4 darčeky. Pre získanie darčeka stačí otvoriť mobilnú appku, v ktorej bude zobrazený banner s vianočnou ponukou a následne si stačí rozbaliť svoj darček. Ten je však možné aktivovať aj neskôr.

Telekom si pre zákazníkov pripravil v aplikácii tieto vianočné darčeky:

 • Zľava 5 € na faktúru (fixné služby, paušál)
 • HBO GO na 3 mesiace zadarmo (fixné služby, paušál)
 • Nekonečné dáta na 1 deň zdarma (predplatené karty)
 • Nekonečné dáta na 30 dní (paušál)
 • Nekonečné volania na 30 dní (paušál)
 • Dvojnásobok kreditu (predplatené karty)

Jednotlivé darčeky budú zákazníci získavať podľa využívanej služby tak, aby ich mohli využiť čo najlepšie. Napríklad pri predplatenej karte môžu dostať bonus 2-násobok kreditu. K týmto darčekom si Telekom pripravil aj špeciálnu vianočnú súťaž, do ktorej bude zaradený každý zákazník, ktorý sa zapojí do vianočnej kampane a otvorí spomenuté benefity v aplikácii.

Následne bude zaradený do žrebovania. Platí, že čím viac služieb zákazník využíva, tým viac hlasov získa v tejto súťaži, ktorá bude rozdelená do 3 kôl. Prvé žrebovanie bude už 25. novembra, druhé kolo žrebovania bude 9. decembra a posledné žrebovanie príde krátko pred Vianocami presne 22. decembra. V poslednom kole sa zároveň hrá aj o hlavnú výhru, ktorou je elektromobil Mercedes-Benz EQA 250.

Telekom zaradil do vianočnej súťaže tieto výhry:

 • 30x e-bike BESV TRB1 XC
 • 150x smart TV Phillips 50PUS7906
 • 900x služby Telekomu na 2 roky zadarmo (Nekonečno HD, Magio OptikNet Max / KlasikNet Max, Magio TV XL)
 • 300x smartfón Xiaomi 11T

V prípade výhry bezplatného využívania služieb Telekomu na 2 roky si bude môcť zákazník zvoliť, či bude naďalej využívať svoju aktívnu službu počas tohto obdobia zdarma alebo si k nej zoberie ďalšiu službu, ktorú získa na vybrané obdobie bezplatne. Samotných výhercov súťaže zverejní Telekom na svojom webe, no na výhru budú víťazi upozornení aj priamo v mobilnej aplikácii.

Popritom si operátor pripravil aj benefity v oblasti hardvéru, kde opäť stavil na „dvojičky“, teda kombinácie dvoch hardvérových zariadení za zvýhodnenú cenu. Bude jednať o kombinácie dvoch smartfónov značiek Samsung a Xiaomi alebo o kombináciu smart TV a smartfónu, ktoré môžu zákazníci získať už od štartu kampane 27. októbra.

Dvojičky vo vianočnej kampani Telekomu pre paušál:

 • Samsung Galaxy A52s 5G + Samsung Galaxy A12 64GB (za doplatok 4 centy)
 • Xiaomi Mi 11 Lite 5G + Xiaomi Redmi 9 AT (za doplatok 4 centy)

Dvojičky vo vianočnej kampani Telekomu pre pevné a mobilné služby:

 • Philips Smart TV 55“ + Motorola Moto E40 (od 27.10)
 • ďalšie kombinácie TV + smartfón rôznych značiek (doplnené priebežne podľa dostupnosti)

Ďalším darčekom je vo vianočnej ponuke aj robotický vysávač iRobot Roomba Combo, ktorý môžu zákazníci získať pri predĺžení alebo aktivácii mobilných alebo fixných služieb. Okrem tohto hardvéru bude v ponuke Telekomu aj naďalej hardvér k pevným i mobilným službám do vypredania zásob.

Hardvér z celoročnej ponuky:

 • 65“ Smart TV Philips
 • Asus X415EA-EB753T + taška
 • Samsung Galaxy Buds 2 slúchadlá (iba k pevným službám)
 • Lenovo IdeaPad 3 + taška + slúchadlá (iba k pevným službám)
Vianočná ponuka neobišla ani predplatené karty

Vianočné prekvapenie si však Telekom pripravil aj pre predplatené karty. Prvým benefitom pre nových zákazníkov je 20 € kredit zdarma pri prenose čísla na Predplatenku. Bonusový kredit má platnosť 30 dní, no s každým ďalším dobitím kreditu za minimálnu cenu sa jeho platnosť predĺži o ďalších 30 dní. Benefit je možné využiť od 27. októbra do konca decembra.

Zároveň sa však dostalo aj na bonusové dáta, ktoré platia ako pre Predplatenku, tak aj pre Easy. Telekom poskytne dvojnásobok dát po aktivácii niektorého z 30-dňových dátových balíkov. Pokiaľ si tak zákazník aktivuje na Predplatenke 1 GB, 2 GB alebo 5 GB balík dát na 30-dní, získa vždy dvojnásobok. Za pozornosť stojí napríklad výhodný balík s dvojnásobnými 10 GB dátami len za 8 €.

Freepik (Úprava redakcie)

V prípade Easy karty sú na výber dátové balíky VŽDY GIGA, ktoré štandardne obsahujú 1,5 GB a 2,5 GB dát, pričom vo vianočnej kampani dostane zákazník dvojnásobok dát za rovnakú cenu. Tieto dátové balíky predplateniek je však možné predlžovať aj po skončení vianočnej ponuky. Zákazníci ich s dvojnásobkom dát môžu využívať naďalej, ak si balík budú aktivovať každý mesiac.

Pokiaľ už niektorí zákazníci tieto balíky využívajú, dvojnásobné dáta získajú automaticky. Ak niekto nestihne spotrebovať zaplatené dáta v priebehu 30-dňovej platnosti balíka, môže si ich preniesť do ďalšieho mesiaca.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú