banner-redmi-note-4
Snímač odtlačkov prstov sa v smartfónoch prvýkrát objavil už v roku 2011, kedy s touto inovatívnou funkciou prišla spoločnosť Motorola. Nasledujúce roky sme sa veľa zariadení so snímačmi odtlačkov prstov nedočkali, no zlom nastal približne dva roky dozadu, kedy sa tento biometrický snímač začal rozširovať do čoraz väčšieho počtu smartfónov.

V súčasnej dobe sa snímač odtlačkov prstov stal nutnosťou pre smartfóny všetkých kategórií, bez ohľadu na to, či ide o high-end, mid-range, alebo dokonca low-end modely. Podľa niektorých výskumov užívateľ svoj smartfón odomkne aj 80-krát za deň. Práve snímač odtlačkov prstov je najrýchlejším a najzabezpečenejším spôsobom, ako svoj smartfón odomknúť. Dôležité je aj vhodné umiestnenie tohto snímača, aby mal užívateľ jednoduchší prístup k svojmu zariadeniu. Zatiaľ čo väčšina výrobcov umiestňuje snímač odtlačkov prstov na prednú alebo zadnú stranu smartfónov, Vernee zvolilo inovatívnejšie riešenie.

Vernee Thor môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

vernee-mars-snimac-odtlackov-prstov-2

Kúpiť Vernee Mars za fantastických 180 €
Zľavový kupón EBMARS

Ani v najnovšej vlajkovej lodi spoločnosti, smartfóne Vernee Mars, nechýba najobľúbenejší biometrický snímač. Vernee ho však umiestnilo na pravú bočnú stranu konštrukcie zariadenia, čím docielilo oveľa lepšiu dostupnosť tohto snímača. Jeho obrovskou výhodou je aj schopnosť odomknúť smartfón bez nutnosti prebudenia obrazovky. Snímač odtlačkov vo Vernee Mars sa môže chváliť aj vysokou rýchlosťou odomykania, ktorú výrobca porovnal so smartfónmi iPhone 6S a Meizu Pro 6. Na videu nižšie sa môžete presvedčiť o tom, že Mars v rýchlosti odomykania pomocou odtlačku prsta poráža svojich dvoch drahších konkurentov.

Vernee Mars sa okrem rýchleho snímača odtlačkov prstov môže pýšiť aj 5,5-palcový FullHD displejom s ultra tenkým 1 mm rámikom. Displej vďaka úzkym rámikom tvorí až 81% prednej plochy, čo sa odzrkadlilo aj na rozmeroch smartfónu, ktoré sú kompaktnejšie ako v prípade ostatných 5,5″ zariadení. Osemjadrový 64-bitový procesor MediaTek Helio P10, až 4 GB RAM pamäť a 32 GB úložisko s podporou rozšírenia pomocou microSD kariet poskytnú dostatočný výkon. Zadný 13 MPx Sony IMX258 fotoaparát prichádza s rýchlym fázovým PDAF zaostrovaním, zatiaľ čo zadnú stranu až v 98 percentách pokrýva kov. Vernejšie Mars tiež podporuje technológiu rýchleho nabíjania, ktorá dobije 50% kapacity 3000 mAh batérie len za 30 minút. Vernee Mars si aktuálne môžete predobjednať za fantastických 180 € v e-shope Everbuying.net s použitím zľavového kupónu EBMARS.

vernee-mars

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom