Venom je jasným príkladom toho, že na niektoré filmy si jednoducho musíte utvoriť svoj vlastný názor. Medzi hodnoteniami kritikov a bežných divákov sa totižto vytvárajú veľké rozdiely. Napríklad, na portáli Rotten Tomatoes svieti od kritikov biedne hodnotenie 31%, zatiaľ čo sa film páčil 89% bežných fanúšikov. Do ktorej skupiny sa teda radíte vy?

Herec Tom Hardy a krvilačný symbiont Venom totižto ovládli slovenské kiná ešte len minulý štvrtok. Neuveríte však, aké veľké množstvo divákov si ho za ten čas stihlo pozrieť. Od štvrtkovej premiéry sa v slovenských kinosálach stihlo vystriedať 49 650 divákov, pričom toto číslo stále rastie! Takmer 50 000 divákov hneď po premiérovom víkende? To je čo povedať.

Rekordy návštevnosti láme aj celosvetovo

Filmové štúdio Sony už určite môže búchať šampanské, film totižto láme rekordy návštevnosti aj mimo Slovenska. Celosvetovo totižto ide o najúspešnejší októbrový kinovíkend v histórii kinematografie. Zárobky filmu od premiéry presahujú nepredstaviteľných 205 miliónov dolárov, čo Venoma samozrejme posadilo na trón zárobkov tohto týždňa. Číslo však ešte určite porastie a prekonať pol miliardy by preň nemal byť problém. Je teda jasne vidieť, že recenzenti nemajú pri tomto filme takmer žiadnu moc. Diváci totižto rozhodli. Venom je predsa obrovská značka, ktorú si nikto nemôže nechať ujsť!

Ide predsa o skvelú kombináciu akcie a humoru, čo zaručuje výborný kino zážitok. Všetko zocelil fantastický výkon herca Toma Hardyho, ktorý sa objavil v koži novinára Eddieho Brocka. Pokojne sa tak vybodnite na nízke hodnotenia a bežte si film užiť do kina! Nezabúdajte však na dve scény počas záverečných titulkov, ktoré by ste určite nechceli zmeškať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú