Streamovacia služba HBO Go svoj obsah v apríli obohatila o množstvo noviniek, vynikajú medzi nimi predovšetkým oceňovaný sitkom Priatelia a druhý diel populárnej Wonder Woman, tentokrát s podtitulom 1984.

Pokračovanie hitu z roku 2017 v hlavnej úlohe s izraelskou kráskou Gal Gadot malo v kinách premiéru iba v decembri minulého roka, zároveň bol film v deň premiéry dostupný aj na streamovacej službe HBO Max.

Ešte v novembri sme však informovali o tom, že v tuzemskej verzii HBO Go sa Wonder Woman 1984 v decembri neobjaví a sprístupnený predplatiteľom bude až neskôr počas tohto roka.

Film je v rámci HBO Go dostupný od dnes 15. apríla a to aj so slovenským dabingom a titulkami. Okrem neho majú predplatitelia služby možnosť pozrieť si novinku aj v originálnom, prípadne českom znení.

V slovenčine aj Priatelia

Okrem Wonder Woman diváci na HBO Go od dnešného dňa nájdu aj nestárnuci sitkom Priatelia. Fanúšikovia si budú môcť vychutnať všetkých 10 sérií a dokopy 236 epizód ikonického seriálu a to ako s originálnym znením, tak aj s možnosťou českého a slovenského dabingu.

Podobne ako pri ďalších filmoch a seriáloch, ktoré sa v ponuke služby so slovenským dabingom začali intenzívne objavovať počas posledných týždňov, aj pri sitkome Priatelia HBO dabingové práva získalo od TV Markíza.

Tešiť sa teda môžeš na pôvodné slovenské znenie v podaní Kataríny Brychtovej, Andrey „Karni“Karnasovej, „Bibi Škorice“ Ondrejkovej, Dušana Cinkotu, Ivana Šandora a Stanislava Krála.

TMDB

Populárny sitkom bol u nás do konca minulého roka dostupný na Netflixe, tu ho však diváci našli iba v pôvodnom znení a bez podpory lokálnych titulkov. Teraz sa Priatelia vracajú na HBO, odkiaľ pravdepodobne tak skoro neodídu. Vlastníkom vysielacích práv je totiž spoločnosť Warner Bros., pod ktorú spadá aj streamovacia služba HBO Max.

Tá má u nás počas tohto roka nahradiť aj tuzemský variant HBO Go a zároveň pripravuje aj „špeciál“ Priateľov, v ktorom sa hviezdy a producenti seriálu stretnú na obrazovke a podelia sa s divákmi o zábavné momenty z nakrúcania aj vlastné spomienky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom