banner-mi5
Aj tohtoročná Veľká Noc je za nami a pevne dúfame, že v prípade ženského pohlavia prežili smartfóny oblievačku v poriadku a bez ujmy. V prípade, že sa vášmu smartfónu niečo stalo a rozmýšľate nad kúpou nového, neváhajte a pozriete sa spolu s nami, aké zľavy na vybrané zariadenia ponúka náš partnerský e-shop Gearbest.com 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ponuka je ozaj pestrá a nepochybujeme o tom, že každý používateľ si nájde niečo pre seba. Začneme zostra a najlepší smartfón strednej triedy, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, je možné zakúpiť už za vynikajúcich 172 €. Jedná sa o verziu s 2 GB RAM a 16 GB úložiskom. Úžasné vlastnosti tohto smartfónu potvrdila aj naša podrobná recenzia. Ak vás však láka výkonnejšia varianta, ktorá skrýva 3 GB RAM a 32 GB pamäť, tá stojí taktiež veľmi prijateľných 217 €. Ponuka na túto dvojicu trvá do štvrtka, no počet kusov je obmedzený a veľmi rýchlo sa míňajú.

xiaomi-redmi-note3-pro-recenzia (16)

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Xiaomi Redmi 3 je nekorunovaným kráľom low-end triedy. Tento počin Xiaomi zo začiatku roka doslova zmietol zo stola všetky ostatné smartfóny v tejto kategórii. Krásna hliníková konštrukcia, pomerne výkonný procesor Snapdragon 615, 2 GB RAM, podpora microSD kariet a hlavne obrovská 4100 mAh batérie robia z tohto smartfónu ozajstného hráča bez konkurencie. Určite mnohých poteší aj fakt, že do Xiaomi Redmi 3 je už možné nahrať slovenský a český jazyk vďaka komunite miuios.cz. Redmi 3-ka môže byť vaša už za 130 €. Ponuka je samozrejme opäť limitovaná do štvrtka a aktuálne ešte ostáva 56 kusov k dispozícii.

xiaomi-redmi-3-recenzia-nahlad

Kúpiť Xiaomi Redmi 3

Akcia neplatí len pre smartfóny a ukážeme si zaujímavú ponuku aj z oblasti tabletov. Cube iWork 10 je akousi kombináciou pracovného zariadenia (preto aj ten názov iWork) a multimediálneho centra. Vpredu operuje veľký 10,1-palcový displej s FullHD rozlíšením. O dostatočný výkon sa postará procesor Intel Atom X5-Z8300 spolu s plne postačujúcou 4 GB RAM pamäťou. Dostali sme sa až k tej najzaujímavejšej časti, ktorou je operačný systém.

cube-iwork-i10
Tablet ponúka dual-boot, čo znamená, že používateľ má voľnú ruku a môže si vybrať medzi Androidom 5.1 Lollipop a Windowsom 10. Každý z nich má svoje výhody a napríklad pri kancelárskej práci oceníte Windows 10 v spojení s balíkom Microsoft Office. Výber je teda len na vás a na vašich preferenciách. Zariadeniu nahráva do karát aj naozaj nízka cena na úrovni 140 €, no zostáva už len 88 kusov.

Kúpiť Cube iWork 10

Dnešný výber zľavnených smartfónov ukončíme ozajstnou legendou. Xiaomi Mi4 sa stále drží aj po takmer 2 rokoch od uvedenia na trh. Táto čínska legenda je v súčastnosti trhákom, nakoľko jej stále lákavé špecifikácie v spojení s neuveriteľnou cenou robia dokonalé spojenie. Aj e-shop Gearbest.com dopredáva posledné skladové zásoby a v spomínanej ponuke stojí Xiaomi Mi4 výborných 140 €. Defektom na inak dokonalom smartfóne je nepodpora 4G a chýbajúci slot pre microSD karty. Za vlajkovú loď, ktorá ešte stále nepatrí do starého železa je to fantastická ponuka, no nie? Upozorňujem, že do konca akcie ostáva ešte približne jeden deň a na sklade je ešte 44 kusov.

xiaomi-mi4-perfektna-cena-2

Kúpiť Xiaomi Mi4

Kompletnú výpredajovú ponuku nájdete na tomto odkaze

Pošli nám TIP na článok



Teraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP