Známy e-shop Coolicool.com, ktorý je aj našim partnerom, v tomto čase oslavuje svoje piate výročie pôsobenia na trhu. Pri tejto príležitosti ponúka mnoho vynikajúcich smartfónov a iných gadgetov za veľmi výhodné ceny.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Asi najzaujímavejšie akcie za vzťahujú na výrobcu Xiaomi, ktorý má v akcii nespočetné zastúpenie. Môžeme spomenúť napríklad akčnú kameru Xiaomi Yi za neskutočných 61 €. V prípade, že ste typ používateľa, ktorý preferuje cenovo dostupný smartfón s výborným pomerom ceny a výkonu tak vás určite zaujme akcia na model Lenovo K3 Note za cenu 134 €. Zastúpenie smartfónov reprezentuje aj Xiaomi Mi4i, ktorý sa tiež môže pochváliť výborným pomerom ceny a výkonu a v akcii ho nájdeme za zatiaľ neznámu cenu, no vieme, že stáť bude menej ako 200 $, čo je v prepočte približne 180 €.

Zľavy na vyššie spomenuté zariadenia platia len zajtra, pričom na každé zariadenie prislúcha len 50 kusov. Zľava začína zajtra o 15:00 nášho času a ak si budete chcieť niektoré zo zľavnených zariadení kúpiť, budete musieť byť extrémne rýchli. Oslavy e-shopu coolicool.com trvajú až do 30. júna a každý nájdete na tejto stránke nové zľavy.

Zdroj: Coolicool.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP