Netflix svojou novembrovou ponukou skutočne vyráža dych a v záplave očakávaných filmov i seriálov je ľahké pozabudnúť na menej propagované novinky. Jednou z nich je aj juhokórejský hororový seriál Hellbound, ktorý sa nedávno predstavil v traileri. Jedno mu uprieť nemožno – rozhodne si získal našu pozornosť.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

6-dielna novinka, ktorá na Netflixe štartuje 19. novembra, diváka zoberie do Soulu, kde sa skupine ľudí odhalí presný dátum a čas ich smrti. Osudnému momentu sa nedá nijak zabrániť, prichádzajú totiž hrôzostrašné príšery, ktoré so svojimi obeťami nemajú zľutovanie a stiahnu ich do pekla.

Nikto nevie, čo sú tajomné bytosti zač, odpoveď v chaose však ponúka vodca miestnej radikálnej cirkvi, ktorý tvrdí, že príšery sú v skutočnosti Anjelmi smrti a predstavujú Božiu spravodlivosť. Skupina jeho slepých nasledovníkov prudko narastá, berie potrestanie hriešnikov do vlastných rúk a rozpútava peklo na zemi.

Ďalší juhokórejský hit?

Oficiálny popis vzbudzuje zvedavosť, skvele vyzerá aj prvý trailer, ktorý sľubuje vypätý divácky zážitok umocnený o mysteriózne prvky. O seriál sa navyše v úlohe showrunnera stará tvorca Yeon Sang-ho, ktorý o sebe dal vedieť skvelým zombie hororom Vlak do Pusanu či (o niečo menej vydareným) pokračovaním Penninsula.

TMDB

Netflix momentálne s juhokórejskými seriálmi zažíva skvelé obdobie. Divákov v minulosti zaujala napríklad stredoveká zombie dráma Kingdom, nedávno celosvetový ošiaľ spôsobil aj Squid Game, ktorý sa stal vôbec najsledovanejším projektom v histórii Netflixu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú