Nič nezlepší zážitok zo sledovania akéhokoľvek filmu tak, ako kvalitný zvuk, ktorý vtiahne diváka do deja. Nech už ide o romantiku alebo akciou nabitú drámu, ruka v ruke s obrazom je zvuk to najdôležitejšie, čo premení bežný večer pred televízorom na jedinečný pôžitok z pozerania obľúbených filmov a seriálov.

Bežné ozvučenie môže budiť dojem, že sa divák ani pri kvalitnom 4K obraze nedostane do deja tak, ako pri počúvaní špičkového zvuku zo soundbarov, ktoré dokážu povýšiť zážitok z počúvania hudby a sledovania filmu na novú úroveň.

To všetko aj bez otravného prepájania káblov. Jednou z najlepších volieb pre prvotriedne ozvučenie obývačky je bezdrôtový soundbar Philips.

Tvoja obývačka si zaslúži prvotriedne ozvučenie

S bohatou zvukovou stopou a 2.1 kanálmi prichádza bezdrôtový soundbar Philips TAB8505 zo série Performance v elegantnom striebornom vyhotovení, ktorý je ideálnou voľbou aj pre priestorové ozvučenie obývačky a je navrhnutý ako ten pravý doplnok k televízoru The One, Philips PUS8506. Vďaka kombinácii hlavného reproduktora s frekvenčným rozsahom od 160 Hz do 20 kHz a subwooferom s 5,25″ basovou jednotkou zvláda tento soundbar s výkonom až 240 W pokryť všetky zvuky a odhaliť aj detaily, ktoré si predtým ani len nepočul.

Samozrejmosťou je tu nielen rozsiahla možnosť pripojenia aj pomocou štandardov cez AUX, HDMI, USB, EasyLink, WiFi a Bluetooth 5.2, ale aj podpora pre bezdrôtové prehrávanie cez Chromecast, Apple AirPlay 2 či Spotify Connect. Pre hlasové ovládanie má soundbar Philips aj možnosť využitia hlasových asistentov Alexa a Google Assistant.

Samotné nastavenie zvukovej stopy soundbaru vylepšujú prednastavené režimy ekvalizéra ako aj ovládanie výškovej a basovej zložky zvuku, spolu s hlasitosťou subwoofera. V oblasti zvukových štandardov sa Philips TAB8505 pýši podporou Dolby Atmos, Dolby Digital a Dolby Digital plus, Dolby TrueHD, Dolby MAT ako aj lineárnym PCM 2ch.

S týmito možnosťami si divák užije absolútne skvelú reprodukciu zvuku pri sledovaní svojho obľúbeného filmu v miestnosti, kde môže soundbar umiestniť nielen k televízoru, ale aj priamo na stenu. Zároveň sa mu s podporou Play-Fi otvára prepojenie soundbaru s kompatibilnými reproduktormi Philips v iných miestnostiach alebo konfigurácia systému s priestorovým zvukom a dokonca aj s podsvietením Ambilight.

V prípade, ak zvažuješ kvalitné ozvučenie svojej obývačky, s výberom by si nemal dlho váhať. Philips totiž ponúka špeciálnu akciu s cashbackom až vo výške 50 % ceny soundbaru alebo WiFi reproduktora. Akcia je limitovaná len do 31. októbra u vybraných predajcov a pre jej uplatnenie je potrebné zaregistrovať sa na webe www.tv-av-akcie.sk. Vyber si dokonalý obraz a zvuk pre domácnosť s tým pravým televízorom a audio produktom značky Philips.

Ponuka vybraných soundbarov a domácich reproduktorov Philips:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú