Začiatok pracovného týždňa nesie množstvo ľudí ťažko, no možno ti deň spríjemní táto naša špeciálna ponuka. Pripravili sme si pre teba dve zaujímavé zariadenia do domácnosti, ktoré ti ušetria drahocenný čas a nestoja pritom veľa. Reč je o robotickom vysávači a umývači okien, ktoré oba pochádzajú od výrobcu Alfawise, čo je privátna značka predajcu Gearbest. 

Umývač okien Alfawise WS-960

Cena: 160 €

Umývanie okien nemá zrejme nikto rád, preto je tento umývač neoceniteľnou pomôckou, o to viac, že okrem okien dokáže umývať aj podlahy či dlažbu. So špeciálnou utierkou z mikrovlákna budú okná dokonalo čisté už za pár minút. Vo vertikálnej polohe ho drží silný vákuový motor, ktorý nasáva spod seba vzduch silou 2800 Pa, čím vytvára potrebný podtlak. V prípade vybitia batérie ťa na to upozorní alarm, no samotný umývač stále ostane na okne. Nemusíš sa preto báť, žeby sa samovoľne uvoľnil. Výdrž na jedno nabitie sa pohybuje okolo 30 minút.

Kúpiť umývač okien Alfawise WS-960 za 160 €

Pracovať dokáže v 360 stupňovom režime a detektory na každej strane sa postarajú o to, že okno ostane perfektne čisté. Samotný umývač obsahuje niekoľko pred-definovaných režimov, no ovládať ho môžeš aj pomocou diaľkového ovládača. V balení nájdeš aj špeciálnu prísavku s bezpečnostným lanom, ktoré taktiež slúžia na zabránenie pádu umývača na zem. Fungovať dokáže aj pod stálym napájaním, takže ak máš dostatočne dlhý prívod energie, dokáže umývať v jednom kuse až 400 hodín, čo zrejme ani nikdy nebudeš mať možnosť otestovať.

Robotický vysávač Alfawise V8S

Cena: 133 € (EU sklad)

Alfawise V8S prichádza so zabudovaným gyroskopom, vďaka ktorému sa dokáže pohybovať po celej domácnosti a vyhýbať sa prekážkam, pričom nevynechá žiadne miesto. Ako prvý robotický vysávač ponúka technológiu PDS (Position Sensitive Detector), pomocou ktorej vysávač meria vzdialenosti a pozíciu, mapuje priestor v reálnom čase a rozdelí miestnosti, ktoré čistí efektívne jednu po druhej.

Efektívne čistenie zabezpečí bezštetinový motor BLDC, ktorý poskytne silné sanie od 880 PA do 1300 PA a tichý chod, ktorý nepresiahne 65 dB. Sacia sila je dostatočná na to, aby vysávač bez problémov vyčistil vlasy, chlpy, prach, cigaretový popol či zvyšky jedla z rôznych druhov povrchov ako je podlaha, dlaždice či koberec. Zabudovaná 2600 mAh batéria sa postará o 90-120 minútový pracovný čas.

Kúpiť robotický vysávač Alfawise V8S z EU skladu (Fast-23) za 133 €

Výška vysávača činí 8 cm, vďaka čomu sa vojde pod väčšinu domáceho nábytku. Čistiace štetiny majú 19,1 cm, a preto sú najdlhšie na trhu. Vysávač nemá problém zdolať aj 15° prevýšenie, takže bez problémov zvláda prechod medzi podlahou a kobercami. Poskytuje 5-9 cm prevenciu proti spadnutiu zo schodov a 10 mm prevenciu proti nárazom do nábytkov.

K vysávaču je dodávané aj diaľkové ovládanie, vďaka ktorému sa dajú zvoliť režimy na čistenie hrán, automatický mód a mód pre silné sanie ťažko znečistených miest. Po ukončení čistenia sa vysávač automatický vracia do nabíjacieho doku, rovnako ako keď úroveň batérie klesne pod 20 %. Samotné nabitie trvá 4 – 6 hodín.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom