V týchto dňoch máš v uliciach miest šancu získať výhodný paušál u operátora O2, aký v bežnej ponuke nenájdeš. Dostupný je však len cez externých predajcov.

Nie je tajomstvom, že slovenskí operátori majú množstvo podpultových ponúk, ku ktorým sa niektorí zákazníci majú možnosť dostať. Väčšinou sa taká ponuka objaví pri pohrození odchodom ku konkurencii. V prípade O2 však máš možnosť získať výhodný paušál aj prostredníctvom externých predajcov, ktorí sa pohybujú v nákupných centrách či na námestiach miest.

O2

Jeden taký zastavil aj nás v centre Žiliny a konfrontoval nás relatívne výhodnou ponukou. Po zistení požiadaviek (dáta, volania, sms) ťa predajca osloví s ponukou, ktorá síce vychádza z dostupných paušáloch na stránke operátora, avšak mesačný poplatok je o dosť nižší.

Konkrétne nám bol ponúknutý paušál Modré O2 Dáta, ktorý bežne stojí 15 €, no v tomto prípade sme ho mohli mať za 10 €. Ponuka obsahuje štandardne 5 GB dát, neobmedzené volania v O2 sieti, 0,10 €/ min do EÚ a 0,06 € za SMS v celej EÚ. Ponuka je samozrejme bez viazanosti.

Dostupné aj cez online chat

V prípade, že si momentálne u konkurencie, externí pracovníci zavolajú na infolinku tvojho operátora a zistia výšku zmluvnej pokuty. Tú ti síce nepreplatia, ale aspoň si budeš môcť vypočítať, či sa ti prípadný prestup oplatí, alebo nie. Túto ponuku sme však ďalej skúmali a opýtali sme sa na ňu aj priamo O2 na ich online chate.

Tam nám bolo oznámené, že v prípade záujmu vedia dať zľavu aj oni, a to 5 € na ktorýkoľvek program O2 Dáta a na Strieborný O2 Paušál na faktúru. V oboch prípadoch platí ponuka 24 mesiacov a po jej skončení bude cena upravená na bežnú v cenníku. Výhodou je, že po celý čas nemáš žiadnu viazanosť a kedykoľvek tak môžeš od operátora odísť, prípadne si zmeniť program na iný.

O2

Ponuka tiež platí aj pre zákazníkov, ktorí sú momentálne v O2. Stačí sa ozvať na infolinke či priamo na online chate a o danú ponuku si zažiadať. V kamennej predajni by si však s veľkou pravdepodobnosťou nepochodil. V prípade prestupu od iného operátora si môžeš uplatniť bonus za prestup, ktorý je v podobe zľavy 5 € a to po dobu 30 mesiacov. Využiť sa dá na ktorýkoľvek program z ponuky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom