banner-pro-5Špekulácií ohľadne zariadení výrobcu Meizu neustále pribúda. Len včera sme vás informovali o dátume predstavenia modelu M3 Note, ktorý pripadá na 6.apríla, no Meizu má v apríli na pláne aj druhú konferenciu, čo však predstaví nám zatiaľ jasné nie je. Veľa sa hovorí o dvoch možných modeloch, ktorými sú Meizu MX6 a Meizu Pro 6. No a podľa najnovších dohadov Meizu plánuje tento rok predstavenie až 7 zariadení.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Takéto smelé plány odhaľuje tabuľka, ktorá sa objavila na internete a konkrétne hovorí o zariadeniach: Meizu M3, M3 Note, Metal 2, MX6 Mini, MX6, Pro 6 Mini a Pro 6. Už dnes je takmer isté, že modely M3, M3 Note, Metal 2, MX6 a Pro 6 tento rok skutočne uvidíme, no kedy, a či vôbec príde čas ostatných smartfónov zo zoznamu nevieme. Čínsky trh je však známy svojimi častými prekvapeniami a nič nie je isté ani v tomto prípade. Tabuľka okrem mien odkrýva aj niekoľko ďalších údajov k jednotlivým zariadeniam. Pri zariadení Meizu Pro 6 sa spomína použitie procesoru Exynos 8890, čo však vyvrátil aj samotný viceprezident spoločnosti, ktorý zároveň potvrdil využitie nového MediaTek procesoru Helio X25.

Meizu-2016-roadmap_2

Tieto nezrovnalosti zrovna nepridávajú na dôveryhodnosti zdroja. Každopádne, ako bolo spomenuté, Meizu v apríli chystá 2 konferencie a bude zaujímavé sledovať či sa spoločnosť rozhodne poponáhľať a predstaví svoju novú vlajkovú loď v podobe Meizu Pro 6, teda len 6 mesiacov po predchodcovi, alebo to bude model MX6, ktorý zaujme pozíciu medzi top modelmi svetových výrobcov.

Zdroj: Androidheadlines.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP