banner-pro-5
Po úspechu vlajkovej lode z roku 2015, Meizu MX5, sa spoločnosť sústredí minimálne na zopakovanie skvelých čísiel, ktoré sprevádzali tento úžasný smartfón po celý minulý rok. Úniky o novej generácii pre rok 2016 na seba nenechali dlho čakať a dnes tu máme opäť veľmi zaujímavé novinky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Niet pochýb o tom, že Meizu MX6 bude vlajkovou loďou so všetkým, čo k tomu patrí. Najnovšie informácie z dneška hovoria o tom, že nová vlajková loď príde s kompletnou škálou LTE frekvencií, no bohužiaľ iba pre domovskú Čínu. Pre záujemcov mimo Číny to znamená, že si budú musieť pravdepodobne opäť vystačiť iba s obmedzenou funkčnosťou. Už dávnejšie sa špekuluje a na 99 % sa jedná aj o potvrdenú vec. Nový high-end od Meizu bude disponovať nadupaným 10-jadrovým procesorom MediaTek Helio X20 a 4 GB operačnou pamäťou RAM.

Meizu MX5 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu mx6 unik
Túto „výbavičku“ bude napájať relatívne veľká 4000 mAh batéria. Na zadnej strane bude operovať 20,7 MPx primárny fotoaparát. Zatiaľ nevieme s určitosťou povedať, kedy presne príde Meizu MX6 na trh, no je tu veľká pravdepodobnosť, že sa tak stane hneď po uvedení vlajkovej lode od Xiaomi, Xiaomi Mi5. Súboj týchto dvoch „titánov“ môže vyústiť k veľmi zásadným výhodám a lákadlám pre koncových zákazníkov. Každopádne sa veľmi tešíme na rok 2016, nakoľko čínski výrobcovia majú zatiaľ nakročené k ohromným úspechom

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú