banner-pro-5
Do pripravovaného Meizu Pro 6 sa vkladajú veľké nádeje, nakoľko má byť minimálne rovnako úspešný, ako predchádzajúca generácia, ktorá zožala vo svete neskutočný výsledok a posunula spoločnosť na novú úroveň. Postupne sa verejnosť dozvedá nové a nové informácie, ktoré nám približujú, čo vlastne môžeme očakávať od nového high-endu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na internete začala kolovať konverzácia medzi fanúšikom Meizu a viceprezidentom spoločnosti Li Nanom. Ten vyvrátil všetky špekulácie o použití 2K displeja a procesoru Exynos 8890 od Samsungu. Samotný Li Nan sa odvoláva na fakt, že 2K displeje sú pri smartfónoch úplnou zbytočnosťou a rapídny pokles výdrže je obrovské minimum. Výbornou správou je však použitie procesora Qualcomm Snapdragon 820, ktorý momentálne nepozná premožiteľa. O skvelých možnostiach tohto najlepšieho mobilného procesora sme sa mohli presvedčiť pri benchmarkoch vlajkovej lode od Xiaomi, Xiaomi Mi5.

Včerajšie informácie hovorili o použitý obrovskej 6 GB operačnej pamäte RAM spolu s displejom citlivým na tlak. Meizu Pro 6 by mal taktiež ponúknuť najnovší Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou FlymeOS. Faktom je, že mnoho čínskych výrobcov sa zdráha použiť displeje s vyšším rozlíšením. Informáciu o tomto „bojkote“ prechodu na vyššie rozlíšenie potvrdil aj CEO Huawei, Richard Yu. Sme teda veľmi zvedavý, ako si poradia čínski giganti s čoraz vyšším rozlíšením displejov u top smartfónov svetových výrobcov.

Privítali by ste jemnejšie 2K displeje, alebo ste s momentálnym FullHD rozlíšením plne spokojný? 

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú