Predstavenie Meizu M3 Note prebehne už 6. apríla

banner-pro-5
V posledných dňoch sme počuli mnoho noviniek ohľadne Meizu Pro 6 a procesoru Helio X25, ktorý bude tento model poháňať. Do predstavenia nám však zostáva ešte nejaký čas a Meizu sa zatiaľ rozhodlo predstaviť model Meizu M3 Note, ktorý spadá výkonnostne do nižšej, strednej triedy.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

CEO spoločnosti Meizu nám včera, na svojom profile Weibo, ukázal aj teaser k pripravovanému predstaveniu. Spoločnosť teda oficiálne potvrdila, že Meizu M3 Note bude predstavený 6. apríla a to v pekingskom národnom kongresovom centre. V rovnaký deň nás čaká aj odhalenie modelu Huawei P9, takže sa máme skutočne na čo tešiť. Podľa samotného teaseru, prichádzajúci Meizu M3 Note bude jedným z najlepšie vyzerajúcich smartfónov výrobcu. To naznačujú aj správy, ktoré o tomto zariadení unikli a hovoria použití tela z polykarbonátu. Takže na rozdiel od ostatných výrobcov, ktorý sa čoraz častejšie spoliehajú na kovovú konštrukciu smartfónov a dodávajú im tak pocit prémiovosti, Meizu zostáva pri použití kvalitného plastu.

s_b9ac69363262487b94bbbf4410e324bc

Uniknuté správy ďalej informujú, že Meizu M3 Note príde s 5,5-palcovým displejom vo FullHD rozlíšení. V oblasti výkonu sa model spolieha na 8-jadrový procesor Mediatek Helio P10 spoločne s 2 GB RAM. Pri veľkosti vnútorného úložiska si záujemca bude môcť vybrať medzi hodnotami 16 GB, za cenu približne 111 €, a 32 GB verziou za 134 €. Kapacita batérie bude 3200 mAh. Informácie z teaseru tvrdia, že pôjde o rýchle a zároveň krásne zariadenie s dlhotrvajúcou výdržou. Je veľmi pravdepodobné, že s blížiacim sa dátumom predstavenia dôjde k odhaleniu viacerých podrobností.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]