Jedným z najočakávanejších čínskych smartfónov tohto roka je nepochybne nástupca minuloročného zabijaka vlajkových lodí, OnePlus Two. O tomto smartfóne už čo to vieme, no teraz unikli nové špecifikácie a dokonca aj render.

[/blockquote]

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Zariadenie s modelovým názvom OnePlus A2001 prešlo známym benchmark testom GeekBench, ktorý nám odhalil niekoľko špecifikácií očakávaného smartfónu. Podľa modelového označenia môžeme usúdiť, že ide o nový OnePlus Two, keďže OnePlus One mal modelové označenie A0001. Údajný OnePlus Two prešiel benchmarkom s Androidom 5.1 a zariadenie je poháňané 1.55 GHz osemjadrovým Qualcomm procesorom s označením MSM8994, teda ide o známy Snapdragon 810. Ako si môžete všimnúť, takt procesora v tomto prípade je len 1,55 GHz, zatiaľ čo smartfóny so Snapdragonom 810 vydané neskôr majú takt až 2 GHz. Môže ísť tak o podtaktovanú verziu procesora alebo len testovací model zariadenia.

oneplus-two

Ďalší údaj, ktorý vieme vyčítať z výsledku testu, je 3 GB RAM pamäť. Ostatné špecifikácie odhalené neboli, no odhaduje sa, že nový OnePlus Two príde s 5,7″ 2K displejom, 16 MPx zadným a 5 MPx predným fotoaparátom, 3300 mAh batériou a Androidom 5.0 v podobe novej ROM od OnePlus, Hydrogen OS. Podľa dostupných informácií bude OnePlus Two predstavený v treťom štvrťroku tohto roka s prijateľnou cenou 360 €.

oneplus-two-geekbench

Zdroj: Phonearena.com, Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP