UMIDIGI v poslednej dobe doslova valí a predstavuje jeden fantastický smartfón za druhým. Dnes uzrela svetlo sveta ich vylepšená vlajková loď UMIDIGI Z2 Special Edition.

Špeciálne, alebo vylepšené verzie vlajkových lodí niektorých výrobcov žnú obrovský úspech. UMIDIGI tak prináša špeciálnu edíciu ich „Z-dvojky“, ktorú navyše môžeš získať za smiešnu cenu. Ako sa k nemu dostať a čo všetko vlastne táto verzia obsahuje sa dočítaš ďalej.

Lepší fotoaparát a nové farebné prevedenie

Výrobca sa vo svojej špeciálnej edícii rozhodol zmeniť len tieto dve veci. Na jednu stranu je to trocha škoda, pretože mnohí by sme určite privítali minimálne vyššiu operačnú pamäť a väčšie úložisko, ako to pri iných vylepšených verziách smartfónov býva. Jedná sa tak o zariadenie s 6.2″ FHD+ displejom, ktorý pokrýva 90% prednej strany. Na zadnej strane nájdeš už spomínaný vylepšený fotoaparát s 16 MPx + 8 MPx rozlíšením a clonou f/1.7.

Zaradenie poháňa 8 jadrový Helio P23, ktorému sekundujú 4 GB operačnej pamäte. Na fotky a iné dáta používateľovi poslúži 64 GB úložisko. 3850 mAh batériu nabiješ pomocou 18W rýchleho nabíjania a rovnako poteší aj plnohodnotné LTE. Farebné prevedenia Carbon Fiber a Twilight doplnilo prevedenie Fantastic, ktoré podľa slov samotného výrobcu vyzerá proste fantasticky.

Zistiť cenu Umidigi Z2 Special Edition

UMIDIGI Z2 Special Edition je už v predpredaji na oficiálnom AliExpress shope výrobcu. Smartfón môže byť tvoj už za 191 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú