Keď Samsung v minulom roku predstavil Galaxy S8, všetkých uchvátil svojím dizajnom a Infinity displejom. Netrvalo dlho a rôzni čínski výrobcovia sa ním nechali inšpirovať, vďaka čomu máš možnosť získať dizajnovo podobné zariadenie, no len za zlomok ceny.

Najlepšie vybavený lacný smartfón

Umidigi S2 Lite ponúka známy dizajn, veľkú batériu, no hlavne priaznivú cenu. Tá je vďaka limitovanému bleskovému výpredaju momentálne najnižšia. Tento perfektne vybavený kúsok môže byť tvoj len za 113 €, a to v štýlovej červenej farbe, ktorá na seba nechá pútať pozornosť. Za rovnakú cenu je ale dostupný aj model v čiernej farbe.

Kúpiť UMIDIGI S2 Lite s 5100 mAh batériou len za 113 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Nakoľko ide o akciu predajcu Gearbest, počítať môžeš aj s dopravou EU Priority Line, ktorá ťa vyjde len na pár centov, no balík ti bude doručený bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Táto preprava totižto funguje úplne rovnako, ako známy EU Express.

Slušné špecifikácie, aj plná podpora LTE

UMIDIGI S2 Lite prichádza  v celohliníkovej konštrukcii a nádhernej červenej farbe. Predná strana obsahuje 6″ displej, s pomerom strán 18:9 a rozlíšením 1440 x 720. Displej je po stranách zahnutý a jediný rámček tak nájdeš len na vrchnej a spodnej strane, čo oceníš pri držaní na šírku. Nad displejom sa nachádzajú ešte rôzne senzory a predná, 5 MPx kamera s podporou FaceID – rozpoznávanie tváre. Zadný fotoaparát je duálny s rozlíšením 16 a 5 MPx. Pod ním sa nachádza ešte čítačka odtlačkov prstov.

Pod kapotou sa nachádza osemjadrový procesor MediaTek MTK6750T, s taktom jadier 1,5 GHz. Grafický procesor je Mali-T860 MP2. Veľkosť pamäte RAM je 4 GB, zatiaľ čo pre súbory je k dispozícií 32 GB a slot pre microSD karty do veľkosti až 256 GB. Poteší čistý Android 7.0 (prisľúbená aktualizácia na Android 8.1 Oreo) a batéria s veľkosťou 5100 mAh, ktorá ti zabezpečí skutočne dlhú výdrž.

Nechýba ani podpora LTE sietí, vrátane pásma B20 (800 MHz), českého a slovenského jazyka, či Dual SIM. Ak ťa smartfón zaujal, neváhaj a utekaj priamo do obchodu, nakoľko je počet kusov obmedzený. Celosvetovo je k dispozícií len 100 kusov za zvýhodnenú cenu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom